Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor most menjek nőgyógyászho...

Akkor most menjek nőgyógyászhoz? Félek.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok és tavaly december óta nem jött meg. Ez a 4. év hogy menstruálok, így elvileg már be kellett volna állnia nem? Soha életemben nem jártam még nőgyógyásznál félek is tőle eléggé. Nem feküdtem le senkivel, még szűz vagyok. Aggódnom kéne? Mit csinálnak egy nőgyógyászati vizsgálaton? :(
2012. febr. 26. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsit előbb is észbe kaphattál volna, ez nem játék. Mindenképpen menj orvoshoz, téged nem fognak úgy megvizsgálni, mint egy olyan nőt, aki már nem szűz. Ne aggódj, nem életed legnagyobb élménye lesz, de nem fáj a vizsgálat. Keress egy szimpatikus dokit, és nézesd meg, nehogy a félelmed miatt később nagyobb baj legyen.
2012. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm. :)és egyedül is elmehetek, mármint nem kell hozzá szülő?
2012. febr. 26. 19:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell hozzá szülő. És tényleg ne halogasd, túléled :)
2012. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan! Lehet, hogy csak vérvételre kell majd menned.
2012. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 26. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Keress egy női dokit, első alkalomra feltétlenül, sokkal elviselhetőbb a vetkőzés és terpesztés elötte, mint egy idegen férfi elött.

Azon túl, könnyebb is megbeszélni vele bármilyen kényesebb témát is, hiszen ő is nő, aki fél szavakból is ért, hiszen ő is átélte ugyanazokat valószinűleg.

2012. febr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Menj nyugodtan! Lehet, hogy csak vérvételre kell majd menned."


Na ebben azért ne legyél biztos! Ha már ott vagy, akkor meg is fog vizsgálni, nem csak vérvételre küldeni.

2012. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De sokan azt mondták, hogy a férfi dokik empatikusabbak... Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 27. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:
De sokkal többen vélekednek úgy, hogy a férfi nőgyógyik, érzéketlenebbek, bunkocibbak, igen gyakran beszőlnak, sajnos.
2012. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért az sem véletlen, hogy a nőgyógyász nők sem férfi orvoshoz mennek, hanem nőket választanak. Ők csak tudják, hogy miért?...
2012. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!