Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló fertőzés?

Nem múló fertőzés?

Figyelt kérdés

Pár hete észrevettem, hogy folyásom van. Szúr, viszket.

Voltam nőgyógyásznál.Kiderült, hogy fertőzés, kaptam rá 6 szemes hüvelykúpot. De nem múlt el, ezért visszamentem és megint felírta ugyanazt. E hét kedden használtam el a gyógyszerből az utolsót. Ma viszont észre vettem, hogy valami barna trutyi folyik ki belőlem. Iszonyatosan viszket tegnap este óta. A legdurvább, hogy fáj a csiklóm! Valakivel előfordult már olyan, hogy nem múlt el a fertőzése? Ja és még egy furcsaság, hogy ott lent, hámlik a bőröm és iszonyat piros. 19/L


2012. febr. 3. 12:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha elmész légy határozott, mondd el, hogy mit csináltak, mit írtak fel, vidd el a papírod és mond el azt is, hogy nem kezeltek rendesen. Nyugodtan. Nem kell szégyenlősnek lenned emiatt, nem a te bűnöd. Szégyellje magát az aki nem kezelt rendesen.
2012. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Mindent megpróbálok, de ilyen helyzetbe soha nem vagyok valami határozott.
2012. febr. 3. 13:47
 23/23 anonim ***** válasza:

Azt sejtettem. Ezért is próbáltam ennyit segíteni neked. A kezedet még se foghatom és nem vihetlek én el.

Gondolom, persze azért cikinek érzed a kialakult szitut, mégse a kezeden lévő bőrkeményedéssel mész dokihoz.

De azért csak ügyesen. Nem kell szégyellned ezt a doki előtt. Neki ez a munkája, látott szerintem már ezer ilyen esetett (és gondolom még ilyenebbet is). Légy őszinte és határozott. És nyugodtan kérdezd meg mi van, mitől van ez, mikor múlik el, stb. Nyisd ki bátran a kicsi szád.

Ügyi légy!

2012. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!