Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló fertőzés?

Nem múló fertőzés?

Figyelt kérdés

Pár hete észrevettem, hogy folyásom van. Szúr, viszket.

Voltam nőgyógyásznál.Kiderült, hogy fertőzés, kaptam rá 6 szemes hüvelykúpot. De nem múlt el, ezért visszamentem és megint felírta ugyanazt. E hét kedden használtam el a gyógyszerből az utolsót. Ma viszont észre vettem, hogy valami barna trutyi folyik ki belőlem. Iszonyatosan viszket tegnap este óta. A legdurvább, hogy fáj a csiklóm! Valakivel előfordult már olyan, hogy nem múlt el a fertőzése? Ja és még egy furcsaság, hogy ott lent, hámlik a bőröm és iszonyat piros. 19/L


2012. febr. 3. 12:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el magán rendelésre. Vidd el a papírjaidat és mond, hogy azért jöttél, mert voltál szakrendelésen vagy a korházban és mégis eddig semmi eredmény és már nagyon kellemetlenek a tünetek.
2012. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Sajnos ha lenne pénzem magánrendelésre, akkor nem igen vesződnék vele ennyit. De ettől függetlenül, másik orvoshoz fogok majd fordulni. Remélhetőleg, benne lesz annyi tisztesség, hogy ne fél vállról vegyen. Köszönöm, hogy segítettél! :)
2012. febr. 3. 13:05
 13/23 lizzi77 ***** válasza:
Szia, úgy tűnik, te nagyon nehezen keveredsz ki az ilyen dolgokból. Másik doki, és nyomatékosan hívd fel a figyelmét a korábbi problémáidra is, plusz lehet , egy cukor és élesztőmentes diéta sem ártana.Kitartás!
2012. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Akkor legalább másik korházba menj

Nem tudom hol laksz. De csak van a közelben másik korház. A megyeszékhelyen.

(Én pl nagyon ritkán megyek be a helyi korházba. Csak ilyen apróságokkal, tüdőszürő, stb.) Az egy kalap xar. Valami komolyabbal már inkább elmegyek a 40kmre lévő egyetemi klinikára. Volt már hogy mondták nem ide tartozom, én meg mondtam, hogy otthon nem kezeltek rendesen és ezért jöttem ide. Aztán persze rendesen meggyógyítottak. )

2012. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A diétával már próbálkoztam még anno a Candida miatt. Nem sok sikerrel. :/
2012. febr. 3. 13:15
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen igen, az is tervbe van, hogy a Székesfehérvári kórházat meglátogatom. Ott azért biztosan komolyan vennék. :)
2012. febr. 3. 13:18
 17/23 anonim ***** válasza:

Menj inkább oda. (Bár én nem ismerem azt a korházat, ezért nem tudok mit mondani arról.)

Gondolom ott is kell időpont a szakrendelésre is (hol nem kell ma már), de sürgős esetben fogadnak (fogadniuk kellene) akkor is ha nincs időpontod. Neked meg ahogy nézem elég sürgős lenne. Én tuti megnézném neten hogy hétfőn van e rendelés (gondolom van) és ha van, már mennék is. Nem várnék.

Ha leakarnának rázni (előfordulhat, nem ide tartozik, menjen a saját korházába) ne hagyd magad. Mondd azt nekik háziorvosod küldött, mert otthon nem láttak el rendesen 3 hete (hónapja, év stb) kínlódsz a betegségeddel, szeretnél egyszer és mindenkorra a végére járni rendesen. Beutalót azért nem adott a háziorvos mert nőgyógyászatra nem kell. És egyébként is sürgős.

2012. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hétfőn sort kerítek rá, ugyanis a hét többi napján nem tudok elmenni, nagyon remélem, hogy van aznap rendelés. Köszönöm, hogy írtál. :)
2012. febr. 3. 13:30
 19/23 anonim ***** válasza:

Hát ez alapján van hétfőn rendelés.

[link]

8-14 Kecskés József, Kállay Miklós

8-11 Rubliczky Levente

14-16 Mohos Attila

(Fogalmam sincs melyik milyen orvos. Meg ne kérdezd! :) Talán valami helyi megmondja majd neked.)

2012. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Te jó ég, nagyon köszönöm a segítséged. :) Bárcsak minden ember ilyen segítőkészen állna a dolgokhoz. :)
2012. febr. 3. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!