Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló fertőzés?

Nem múló fertőzés?

Figyelt kérdés

Pár hete észrevettem, hogy folyásom van. Szúr, viszket.

Voltam nőgyógyásznál.Kiderült, hogy fertőzés, kaptam rá 6 szemes hüvelykúpot. De nem múlt el, ezért visszamentem és megint felírta ugyanazt. E hét kedden használtam el a gyógyszerből az utolsót. Ma viszont észre vettem, hogy valami barna trutyi folyik ki belőlem. Iszonyatosan viszket tegnap este óta. A legdurvább, hogy fáj a csiklóm! Valakivel előfordult már olyan, hogy nem múlt el a fertőzése? Ja és még egy furcsaság, hogy ott lent, hámlik a bőröm és iszonyat piros. 19/L


2012. febr. 3. 12:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Talán ha doktorúram lenne olyan szíves és venne kenetet, majd azt pedig elküldené tenyészetre és eredmény alapján írna fel gyógyszert, nem pedig valami széles spektrumú antibiotikummal próbálkozna akkor neked sem lennének ilyen problémáid.
2012. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Vett kenetet? Van partnered? Őt kezelték? (Lehet h.ülye kérdés, de már vagy három olyan idiótával találkoztam a honlapon, aki nem kezelte a partnerét és meglepődött hogy nem múlnak a dolgok... -.-)

Ha a doki nem elég figyelmes, válts, mert sajnos sok olyan nőgyógyász van, aki sz.rik bele (sztk v. magán az is mindegy...) csak random felirkál dolgokat...

2012. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy vett kenetet. Múltkor megemlítettem neki, hogy fáj a szex stb. De mint aki meg se hallotta volna... :(
2012. febr. 3. 12:31
 4/23 A kérdező kommentje:
Barátom kezelve lett. És már jó ideje csak gumiban csináljuk. Bár most már nagyon szex sincs emiatt. :/
2012. febr. 3. 12:32
 5/23 anonim ***** válasza:

És volt a kenetnek eredménye? Mert ha csak vett és nem küldte laborra, nem nézték meg hogy mi okozza a fertőzést akkor csupán önszorgalomból matatott ott lent.

(Persze hogy vörös és hámlik, gyulladásban van az egész.)

2012. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Persze laborba el lett küldve. Mikor most másodjára visszamentem, vittem az előző leletet, és azt mondta, hülyeség hogy nem múlt el, ennek el kellett volna múlnia, ez már biztos más. De kenetet nem vett, és felírta ugyanazt a gyógyszert másodjára is.
2012. febr. 3. 12:39
 7/23 anonim ***** válasza:

Hát a tünetek alapján egy nagyon durva gombás dolognak tűnik, nekem ugyanez volt, és Klion-D-t kaptam rá. 10 db-os volt eleve, a végére elmúlt.

Keress egy másik orvost, mert aki másodszor is azt írja fel, ami előszörre nem használt, az nem igazán figyel oda a betegeire.


A barna trutyi lehet menzesz (nem kéne megjönnie?) vagy köztivérzés, pecsételő vérzés, lehet, hogy a gyógyszer okozza.

Ha megjön, nem használhatsz kúpot. Csak akkor kezdd a köv. kezelést, ha elmúlt.

2012. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján az lenne a legjobb ha felkeresnél egy másik dokit,aki komolyabban veszi a munkáját!
2012. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Mindenféleképpen másik orvoshoz fogok fordulni, nem igen bírom ezt elviselni.

Köszönöm szépen a segítséged! :)

2012. febr. 3. 12:51
 10/23 A kérdező kommentje:
Jaj észre se vettem, hogy írt még valaki. Biztos, hogy nem a menstruáció miatt van. Mert a két vizsgálat között volt meg. Régen volt Candida gombán( nem egészen ilyen tünetekkel), de nagy nehezen kitudtam belőle gyógyulni.
2012. febr. 3. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!