Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS. Hogy értessem meg vele?

SOS. Hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és anyu el akar vinni nőgyógyászhoz mert még nem jött meg és hiába mondom neki hogy 16 éves koromban kell csak miatta aggódnom nem érti meg és azt mondta hogy neki én mit hazudozok mikor ö is a tstvéreis is már 10-11 éves korukban menstruáltak. nagyon félek mivel anya még azt sem engedi hogy női dokihoz mennyek csak férfihoz. hogy értessem meg vele hogy nincs baj és én nem akarok levetközni egy férfi elött?
2012. jan. 16. 20:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12 évesen eleve nem nőgyógyászhoz megy, illetve viszik az ember lányát, hanem gyereknőgyógyászhoz!!!
2012. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Te hol laksz kislány? Falun, vagy városban?

12 éves gyereket nem visznek nógyógyászhoz, legfeljebb gyereknőgyógyászatra!!

Ott pedig - tudtommal- csak női doki van!

Menjetek a házi, vagy körzeti orvoshoz először, majd ő elmagyarázza ezt anyukádnak.

2012. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

semmiképpen sem felnőtt nőgyógyászaton van a helyed még!


márpedig máshol, azt hiszem csak női orvosok dolgoznak. (legalább is remélem!)

2012. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
De miért reméled? Én 11 évesen voltam gomba miatt gyereknőgyógyászaton és férfi volt. Viccesen,kedvesen vizsgált meg semmi gond nem volt.
2012. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%

14.

Hát lehet hogy neked nem volt gond, de ha figyeled akár ezt a kérdést is, azért elég cikinek érzem, hogy gyerek, vagy tini nőgyógyászaton férfi is előfordul!..

2012. jan. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nagyon furcsállom, hogy egy-két ember nem érti meg, hogy nem szeretnél férfi doki elött vetkőzni és "kitárulkozni".


12 évesen valóban nem a felnőtt nőgyógyászatra kell menned, hanem gyerek, esetleg tini nőgyógyászatra, ahol feltehetüleg női doki van, de mindenképpen érdeklődj és kérd magad nőhöz, ha esetleg lenne ott férfi is. Nyugodtan megteheted, ott egész biztosan megértik ezt!


Jó ötletnek tűnik először a házi dokinál kezdeni, aki valószinüleg elmagyarázza anyukádnak, először is, hogy teljesen normális, ha ilyen korban még nem menstruálsz, másodsorban, ha még ennek ellenére is ragaszkodik anyud az orvosi vizsgálathoz, akkor hogy a gyerek nőgyógyászatra kell mennetek és nem a felnőtre, valamint hogy értsen meg, ha te női nőorvost szeretnél.

Sok sikert!

2012. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Kis lányom nem mondod, hogy ki merted ide rakni, na majd ...
2012. jan. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi van veled kislány?
2012. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi van veled kérdező? Voltatok orvosnál?
2012. jan. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Eltüntél, kérdező? Mi lett a dolog vége?
2012. jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!