Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS. Hogy értessem meg vele?

SOS. Hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és anyu el akar vinni nőgyógyászhoz mert még nem jött meg és hiába mondom neki hogy 16 éves koromban kell csak miatta aggódnom nem érti meg és azt mondta hogy neki én mit hazudozok mikor ö is a tstvéreis is már 10-11 éves korukban menstruáltak. nagyon félek mivel anya még azt sem engedi hogy női dokihoz mennyek csak férfihoz. hogy értessem meg vele hogy nincs baj és én nem akarok levetközni egy férfi elött?
2012. jan. 16. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs aggódni valód már csak azért sem mert a doki tudja mikor kell , hogy megjöjjön és meddig van ameddig biztosan meg kell. Ezért valószínűleg muterodat majd felhomájosítja, nincs min aggódnia.

Amúgy meg muterodnak el kellene magyarázni ha most rádkényszeríti akkor később ez a sokk miatt fogsz félni.

2012. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el vele a dokihoz, majd ő helyrerakja anyudat, hogy ne buzogjon annyira.
2012. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de mondtam neki hogy nem fog megvizsgálni erre csak anyit mondott hogy akkro majd lesz másik orvos
2012. jan. 16. 20:42
 4/20 anonim ***** válasza:
Libresse.hu van néhány info mikor kell menni. De ne 1-et,hanem 3-4 cikket is mutass neki és hátha meggyőzöd.
2012. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Már egyszer kiírtad a kérdést, akkor is azt mondtam, hogy menjetek el, és így legalább anyukád az orvostól hallja, hogy ez 16 éves korig normális, ha nem menstruálsz.
2012. jan. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjetek el, de ragaszkodj a női nődokihoz, ha neked előtte kevésbé kínos a vetkőzés. Mond meg Anyudnak, hogy csak akkor mész, ha női a doki, bitosan beleegyezik majd. Az orvos meg majd "helyére" teszi a dolgokat és elmagyarázza, hogy 16 éves korig semmi gond nincsen, ha nem jön még meg.
2012. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Elég furcsa lehet Anyukád, ha nem érti meg aggodalmaidat!

Egyetértek elöttem szólókkal, hogy menjetek el orvoshoz, aki majd elmagyarázza az ezzel kapcsolatos tudnivalókat, de mond el anyudnak, hogy rendben van elmész vele, de csak akkor,ha a doki nő!

2012. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de már ezerszer mondtam hogy én csak nőhöz akarok menni erre azt felelte hogy nem én döntök ebben ameddig kiskurú vgayok
2012. jan. 17. 16:21
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
Ha anyukád is férfihez jár, és megbízik benne, akkor Te is megbízhatsz!
2012. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát azért ez elég fura.........
2012. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!