Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet betet csere...

Hogyan lehet betet csere nelkul atveszelni egy nehez ejszakat?

Figyelt kérdés
Holnap vendegsegbe megyunk, ott fogunk aludni, pont a legjobban fogok mensizni,nagyon nem szeretnem az agyukat bepecsetelni (mint gyakran ithon), tudtok valami jo csomagolast? Az en "ketbugyis" modszerem nem hiszem hogy eleg lessz, a tampont meg nem tudom elviselni.
2009. máj. 21. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Tampon?
2009. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne cserélhetnél ott betétet? Max kidobod reggel a kinti szemetesbe (csak van olyan nekik). Ha meg nem akarod összevérezni az ágyat, akkor állítsd be az ébresztődet mondjuk éjfélre, hogy mindenképp felébredj és akkor cseréld ki...
2009. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
rakj magad ala egy türcsit, en ha ilyenkor masoknal alszom mindig viszek magammal egy vastag törülközöt, es magam ala teszem alvashoz, meg ugye ejszakai betet
2009. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
válassz valamilyen nagyobb méretű betétet+ tampon,meg éjszaka ki is cserélheted,én is ugy szoktam,sosem volt még olyan velem hogy átaludtam volna egyfolytában egy éjszakát.
2009. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ez a törcsis módszer jól hangzik,kipróbálom majd:D

én úgy szoktam,hogy a betétre teszek vattát is,és szerintem az is sokat segít...

2009. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vatta! Töményen:) Az beválik.
2009. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi vagyok, látom megelőztek:) Még annyit hozzátennék, h ne csak betétre tedd, hanem csípd össze az ajkaiddal.
2009. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Tena Lady betétet. Én szülés után használtam, akkor nagyon erős vérzés van ugye, és nem ázott át, úgyhogy az tuti beválik neked is.
2009. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Én egyszer táborba voltam így, de kb ugyanez volt a helyzet.


Vigyél egy törölközőt (tedd be a ruháid közé) és azt rakd majd magad alá.


Emellett használj mondjuk always éjszakai betétet, az nagyon jó minőségű és nagyon nagy! Annál nagyobb szerintem nincs is.


Én mindig használok tampont betét mellé így talán kibírom reggelig de van amikor az éjszaka közepén kicserélem a tampont, ha felkelek.

Szerintem csak megbarátkozhatnál a tamponnal, mert az lenne a legbiztosabb. Egy éjszakát meg igazán kibírsz vele...


Ha nem tudod hová eldobni a dolgokat, akkor vigyél magaddal zárható (vagy akár sima nejlonzacskókat) és abba beleteszed a betétet aztán elteszed a táskába jól lezárva. Tudom, nem higiénikus de hát van ahol nincs szemetes és nem tudod hová eldobni, ott meg mégse hagyhatod :s Jó ha viszel még egy nagy szatyrot is és abba rakod bele a nejlonokat így biztos nem lesz büdös sem. Jól megkötöd és elteszed a táskába valahová szélre a ruhák mellé, aztán itthon eldobod. Vagy amikor van lehetőséged eldobod ott a nagy szemeteskukába, én is így csináltam.


Vagy gyakran menj ki a wcre és töröld meg magad jól wc papírral. És ha kicsit ülsz a wcn akkor elég sok kifolyik és utána egy darabig nem jön annyira.

Így csak nem lesz gond. De törölközőt mindenképpen vigyél, akár 2t is ha elfér a táskádban. Ha anyukád kérdezi miért viszel ennyi cuccot mondd csak meg, hogy mert muszáj, meg fogja érteni.

Ha ott a rokonok esetleg észreveszik szerintem ajánlott elmondani, hogy mi a szitu nehogy esetleg azt higgyék piszkosnak nézed az ágyukat. Egyszerűen mondod, hogy nehéz napjaid vannak és inkább odatetted a törölközőt, nehogy bepiszkold az ágyat. Ha meg férfi akkor esetleg mondhatod, hogy fájt a veséd és magadra szoktál ilyenkor tekerni egy törölközőt és abban aludtál, azért van ott. Nem fogja érteni, de ne zavarjon :)))))

2009. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2009. máj. 21. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!