Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hétvégén egy fiúkkal teli...

A hétvégén egy fiúkkal teli kirándulásra kell mennem és pont most fog megjönni. Mit csináljak, hogy ne vegyék észre rajtam? Félek, hogy rosszul leszek és a csere is bonyi lesz. Váááá! Ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen. láttak már ilyet.

Bonyi, hol élsz te milyen tájszólással írsz?

2010. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A csere miért lenne "bonyi"? Elkísérnek a fiúk a wc-re?
2010. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Éedekes... Bár nem nő vagyok, de a lány-ismerőseim inkább az ezzel járó fájdalom, rosszkedv, nyűglődés miatt idegesek, téged meg az érdekel, hogy nem veszik észre? Hát, józan paraszti ésszel kedvesem, ülj be egy szemeteskonténerbe, az kellőképpen fedni fog.
2010. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
A fiúk is tudják, mi a menstruáció. Nem kell ezt szégyellni! Teljesen természetes dolog!!!
2010. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Húú, azért ez nem lesz könnyű... kirándulás alatt megjön..egy csapat pasival a nyakadon. Jól bevállaltad..!


Igen, aki még nem volt ilyen helyzetben az könnyen ad olyan válaszokat, mint a szemeteskonténeres tipp..


Szerintem először is vigyél magaddal görcsoldót, sőt kezdd el szedni már most is. Másodszor meg vegyél applikátoros tampont, azt higiénikusan is lehet cserélni. Nem tudom, hogy hova kirándultok persze.

Egyébként fiúk szerintem rendesek szoktak lenni ilyenkor, ne aggódj emiatt.

2010. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

bonyi = bonyolult :D


Én azt nem értem mi az a teli kirándulás??? TÉLI ősszel?:D

2010. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vazz, fiúkkal teli, azaz tele lesz fiúkkal a kirándulás :DDD
2010. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, a konténeres módszert ajánlót nem kommentálnám...


Holnap lesz az ominózus kirándulás, már azon is gondolkodom, hogy lemondom inkább...:(((

2010. szept. 18. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!