Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először használok tampont,...

Először használok tampont, épp ezért fordulok hozzátok. Tehát ti érzitek mikor már csere idő van anélkül, hogy állandóan wc-re jártok hogy vajon már csúszik-e ki?

Figyelt kérdés

azt tudom,hogy kb, 3óráig lehet bent hagyni.Nekem ob. mini van bent,de állandóan wc-re járok,hogy mikor kell cserélni.Más is van így,vagy ez csak a kezdeti nehézség?

14/L


2009. jún. 13. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

kezdeti nehézség:)

megszokod és rá fogsz jönni hogy itt a csere ideje..érezni fogod hogy kezd kicsúszni:)

ne aggódj rá fogsz érezni:)

2009. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam érezni, hogy levegő jön ki a hüvelyemből a tampon mellett. Az nálam az a stádium,hogy kb. fél órát bír ki még. De volt olyan is,hogy sokáig hagytam bent és éreztem,hogy kifolyt mellette a vér is. Szerencsére otthon voltam. Nyugi,fogod érezni te is kis iső múlva, és megszokod. Ha otthon vagy, és nem mész sehová, hagyd bent,míg meg nem telik, és nézd meg, milyen érzés! Utána fogod tudni és nem kell szaladgálnod! :)
2009. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.megnyugodtam,azt hittem,hogy ez ilyen lesz...:$ pedig már ez felüdülés a betét utána:D de akkor majd érzem mikor kell cserélni:D

köszönöm

2009. jún. 13. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
érezni si fogod, és ha teszel tisztasági betétet azon is láthatod ha nem az igazi
2009. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem, csak sejtem. o.b normál méretűt használok, első 2 napban 2-3 óránként cserélnem kell, 3. nap elég 4 óránként, aztán 4-5 nap már csak 5-6 óránként cserélem.(Egyébként egy tampon max. 8órát lehet fenn, persze ez a méretétől is függ, egy mini tampon nem bír ki 8 órát, mert olyan pici...)
2009. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

na most vettem ki pár perce,nem volt nehéz és nem is fájt.Pedig utána látszott,hogy nem telt meg teljesen,de hál'istennek nem fájt.

Egyébként nem vékony a cérna ami az o.b tamponok végén vannak?én nagyon féltem,hogy elszakadhat.:$

2009. jún. 13. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
dehogy vékony a cérna... egyszer bonts szét egy tampont és nézd meg, hogy van rögzítve :) ha átnedvesedik se valószínű hogy elszakad.. nekem 8 év alatt még egyszer sem volt vele probléma. egyébként ha mégis elszakadna, csak várni kell míg megtelik és kicsúszik annyira, hogy ki tudd venni az ujjaddal :) no para
2009. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké köszi...láttam hogy milyen cérna tartja,ha használtam már ma tampont,azért megnéztem előtte hogy milyen.
2009. jún. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!