Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezet mostam mielőtt kimentem...

Kezet mostam mielőtt kimentem a mosdóba, de közvetlen a tampon csere előtt, véletlenül még megfogtam más dolgokat is lehet hogy elkaptam valamit, fertőzést! Ennek mekkora az esélye, és mikor vehetem észre az első tüneteket?

Figyelt kérdés
Máskor mindig annyira vigyázok, de figyelmetlen voltam, és most eléggé félek. amiket megfogtam, pl a fiók fogantyúja ráadásul dokihoz se szívesen mennék, és anyám szerint nem is lenne még szabad tampont használnom mivel szűz vagyok, így inkább neki sem szólnék...
2008. okt. 17. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, elég kevés az esélye rá...ha belegondolsz, akkor hiába mosod meg a kezed, utána megfogod a kilincset, lehúzod a cipzárt, stb....

Nem lehetsz teljesen steril, de ennyit még "befogad" a szervezeted...A tamponhasználat nem függ attól, hogy szűz vagy, vagy sem!

Bár én csak szüzességem elvesztése után tudtam használni, de sokan előtt is használják.

2008. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm most egy kicsit megnyugtattál, csak olyan szerencsétlen vagyok, hogy egy nemi fertőzés simán beleférne a napi csapásaimba! de oké, nem lesz semmi bajom, fő az optimizmus, köszi! ;)
2008. okt. 17. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ennyitől bajod, és attól, hogy szűz vagy, még nyugodtan használhatod!
2008. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj ennyire! A túlzott higiénia sokszor jobban árt! Most nem azt mondom, h ne moss kezet tampon feltétele elött, naná, hogy kell, de azért van egy alapimmunitásunk!

Nem lesz semmi baj :)

2008. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!