Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyilvános/Iskola WC-ben...

Nyilvános/Iskola WC-ben tampon csere?

Figyelt kérdés
Ha nincs kultúrált lehetőség kézmosásra nem mossátok meg? Én csak gugolva tudom felhelyezni de más helyen elég gáz úgy. Milyen "módszereitek" vannak?
2009. nov. 18. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
víz azért csak folyik tán? esetleg hordhatsz magadnál ilyenkor ilyen nedves kendőt, higiéniás okoból sem baj ha van nálad, legalább a kezed is meg tudod tisztítani, aztán még vízzel leöblíteni, ha nincs szappan. próbáltad úgy hogy felteszed az egyik lábad a wc-re? vagy ha gugolva megy, akkor gugolj le.
2009. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
azért nedves kéztörlőt, vagy zselés kézfertőtlenítőt szerezz be az ilyen esetekre. nemtudom, ha téynleg csak guggolva megy, próbáld meg lehajtani a wc tetejét, és azon guggolj.
2009. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

vegyél applikátoros tampont.

vagy fertőtlenítő kéztörlőkendőt.

2009. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Kézmosás nélkül neki se állj a tampon cserének!!!

Feltétel még a bezárható ajtó...


Ha kezet mostál és bezártad az ajtót, akkor lehet úgy is újat felhelyezni, hogy az egyik lábadat felteszed a W.C.-re.


Lehet még azt csinálni, hogy egy erősebb szívóképességű tampont teszel fel reggel, amivel kibírod tanítás végéig, hogy ne kelljen kicserélni. (Lehet kombinálni betéttel is, a biztonság kedvéért.)

2009. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
77%

Ha nem tudok kezetmosni akkor semmiféleképpen sem cserélek tampont, keresek egy másik WC-t!!! Ha már a tampon nagyon a végét járja, inkább egy betétet használok addig, amíg találok egy kézmosó lehetőséggel ellátott WC-t.


Lehet úgy is kicserélni, ha állva maradsz, és az egyik lábodat felteszed behajlítva (pl a felhajtott WC szélére).

2009. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Fertőtlenítő sprém már van. Csak akkor is gáz az ilyen környezet sajnos. Guggolni meg tényleg kényelmetlen ilyen helyen. Majd itthon "gyakorolok" állva. Köszi az eddigi kommenteket!
2009. nov. 18. 22:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Betétet is szoktam tenni, pont ezért mert suliba nem cserélek tampont, csak kiszedem, mert ahhoz nem érek magamhoz. Zárt ajtók meg pláne nincsenek, ha meg a barátnő támasztja az ajtót tiszta kínos ott percekig szerencsétlenkedni.
2009. nov. 18. 22:19
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
hát igen..
2009. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

sosem érettem hogy lehet ebből ekkora ügyet csinálni.

énis voltam gimis, de sosem okozott gondot a tamponcsere. voltilyen kézfertőtlenítő kendőm, és mikor menzeszem volt azt mindig vittem magammal. megtöröltem, bementem az egyik sloziba, kivettem a régit, betettem az újat, kezetmostam és ennyi. ebbe mi a bonyolult???? nemkell ráülni a wcre ahhoz h kitudd cserélni. sokféleképp kilehet azt cserélni, én kisterpeszbe álltam, térdeimet enyhén berogyasztottam, kicsit előredőltem, és ennyi. simán kijött, simán bement, szevasz.

2009. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
csaó nem kell tampont használni azt meg van oldva milyen egyszerű is 50 évvel ezelőtt nem voltak ilyen gondok..
2009. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!