Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyilvános/Iskola WC-ben...

Nyilvános/Iskola WC-ben tampon csere?

Figyelt kérdés
Ha nincs kultúrált lehetőség kézmosásra nem mossátok meg? Én csak gugolva tudom felhelyezni de más helyen elég gáz úgy. Milyen "módszereitek" vannak?
2009. nov. 18. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ha nem tudok éppen szappannal kezet mosni, akkor előveszek egy fertőtlenítő kendőt. A felhelyezés meg egy idő után már nem probléma, tudod a rutin xD

"Állva" is megvan simán kb 5 másodperc! Gyakorolj, sajnos ott nincs lehetőség levetkőzni.

2009. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mióta tampont használok annélkül nem élet az élet.

ma 22:27 Nem csinálok nagy ügyet csak a higénia pártján vagyok, lehet hogy túlságosan is de inkább mint hogy valami fertőzést összeszedjek valahol

ma 22:31 A primítív véleményt meg a kutya se kérdezte.

2009. nov. 18. 22:36
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én megvédeném az utsókat, szerintem is túl nagy a körítés. Én is rég voltam már iskolás (több, mint 20 éve!), de sosem volt gond, hogy hogyan cseréljünk tampont vagy betétet. Ráadásul az akkori tamponok és betétek a jelenlegiek közelébe sem érhettek: pl. akkora batyu volt egy szem betét, hogy nem fért el a zsebben, az egész sulitáskát cipeltük magunkkal a wc-re!

Higi kendő vagy lehetőleg kézmosás, be az egyik fülkébe, dugó ki, másik be, kéztörlés egy újabb higikendővel, egy perc és kész. Kint pedig lehetőség szerint újra kézmosás. Soha nem kaptam semmilyen fertőzést a suliban.


Gyakorold otthon a tamponcserét, meglátod, hamar bele fogsz jönni és már neked is fog sikerülni állva (kis terpesz, hajlított térdekkel) cserélni. Addig pedig - ahogy előttem már többen írták -, a lehajtott wc-fedélre teszed az egyik lábadat, így gyakorlatilag a guggoláshoz hasonlóan "odaférsz" a hüvelyedhez. Higikendő pedig mindig legyen nálad, ez egy nőnél alap!

2009. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
22.27-es vagyok, amit leírtam, abból kiderül, hogy énis odafigyeltem a higiéniára, sőt még azis h nem ültem rá a wc deszkára, nemtudom miért kellett lepontozni, sosem kaptamn el semmilyen fertőzést, és a tamponcsere is simán ment, anélkül h hozzáértem volna akármihez is, és még fertőtlenítő kendőm is volt....dehát ez vall rátok, ami túl eccerű, azmár szar.....ezért szenvedtek ti ennyit, a mostani tinik....
2009. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

22:33 vagyok


Ha egy fesztivált már túléltél menstruálva tamponnal és mindenfajta fertőzés nélkül (tudjuk, ott milyenek a higiénés viszonyok...) akkor nincs lehetetlen xD


19/l

2009. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!