Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van még rajtam kívül valaki,...

Van még rajtam kívül valaki, aki nem jegyzi fel a menstruációját, és nem tartja számon a ciklusát?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 22:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs :D Érdemes, hiszen bármilyen nőgyógyászati vizsgálat van, az az első kérdés, hogy utolsó menstruáció ideje. Meg legalább te is tudod követni, hogy mikor fog megjönni.
2011. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Na igen... Az igazat megvallva nőgyógyásznál sem jártam még... :S De nem is tervezem.
2011. dec. 21. 22:16
 3/24 anonim ***** válasza:
én sem írom ilyne nagy baj lenne?:O
2011. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én sosem jegyeztem fel, de az évek során azért arra rájöttem, milyen a ciklusom. Így a nőgyógyásznak is kb. meg tudtam mondani, mikor volt az utolsó.
2011. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

Én se írom....kb megjegyzem.ezt azok szokták akik tervszerűen dugnak hogy gyerek legyen.Egyébként meg fogalmam sincs,hogy mikor van peteérés,és mikor lehet teherbeesni.Nem is érdekel.

27/L

2011. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Van :) Kb három hónapig jegyeztem egy kis (talán o.b.-s, vagy alwayses) naptárba, de lassacskán elmaradoztak a jelölgetések. Nagyjából tudom, hogy mikor kell megjönnie (sajnos érzem is), ha pedig szükség lenne a régi "adatokra", visszaszámolgatok :)
2011. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Most megnyugodtam! :) Nagyából én is tudom, hogy mikor van már itt az ideje, meg én is érzem, fájdogál a hasam és feszül a mellem előtte, tehát még nem ért meglepetés eddig.

Pont a peteérés meg ilyesmik kapcsán merült fel bennem a kérdés, mert ezekről viszont fogalmam sincs.

25 éves vagyok egyébként.

2011. dec. 21. 22:29
 9/24 anonim ***** válasza:
Én szeretem felírni, mert feledékeny vagyok :D
2011. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
én sem írom fel soha, hiszen 10éve jött meg először, ennyi idő alatt azért már rendszeres lett és megjegyeztem, hogy hónap közepén jön meg. Ha meg nőgyógyászhoz megyek, hát egy hónapnyit azért vissza tudok gondolni:D
2011. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!