Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy aki nem szereti a...

Igaz, hogy aki nem szereti a menstruációját, annak önértékelési problémái vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 20:18
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__59191..


itt a második magasröptű hozzászóló épp erről próbálja meggyőzni a válaszolókat.

2010. jan. 13. 20:20
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem baromság. Valahogy nem tudom szeretni, hogy muszájból vérzek 5-6 napot havonta, nem érzem a legjobban magam és még véletlen balesetek is történnek. Önértékelési problémáim köszönöm nincsenek. Aki ezt állítja, az bődületesen buta.
2010. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
:D:D:D:D:D
2010. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

örülök h egészséges nő vagyok, de a menzeszemet attól még nem fogom szeretni! fáj és undorító akárhonnan is nézzük! az a nagyon okos nőci meg biztosan belelát mindenki életébe és helyzetébe hogy ilyen intelligens megállapításokat tud tenni :P

köszönöm, az önértékelésem jól van :)

2010. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Én jól vagyok, nincs semmi problémám, mégis utálom, amikor megjön. Fejem fáj, hasam fáj, kell a kutyának ez...:S Párom mindig azt mondja, örüljek neki, legalább tudom, hogy rendben működök. De így sem tudok örülni:))
2010. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Undorító? Mi undorító benne? Mi szeretkezni is szoktunk olyankor, nem gondolnám hogy undorító.
2010. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki utódokat képes világra hozni, igen, eltöltheti büszkeség, teljes joggal, viszont átlagban hányszor szül egy nő életében? Egyszer, kétszer? Háromszor? Általában legfeljebb háromszor, azt hiszem (tudom, sokan többször). Ehhez képest hányszor menstruál? Kb. 500-szor? Akkor vajon miért csoda, hogy mindenkinek inkább a szenvedés jut eszébe a menstruációról? :)
2010. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk szeretkezni olyankor, persze csak a végefelé...
2010. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint nem zavar. Vannak csodálatos tamponok, ultravékony betétek, van víz, naponta kétszer, nyáron akár többször is lezuhanyzom, és minden éppúgy működik, mint máskor. Sosem értettem, hogy némelyek miért csinálnak ebből akkora ügyet.
2010. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
hát én az első napon mindig megbánom hogy nőnek születtem, a többi napom eltelik, nincs semmi problémám. első napot gyógyszer nélkül nem élném túl. anyukám mondta mindig, hogy gondoljak arra, hogy ez az ára annak, hogy gyerekem legyen.
2010. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!