Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy aki nem szereti a...

Igaz, hogy aki nem szereti a menstruációját, annak önértékelési problémái vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 20:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%

az undorító, hogy bugyog kifele belőled egy jó adag vér... ne mondd már hogy kellemes érzés ez neked, kedves 20:39

én alapból rosszul vagyok a vér látványától :S

2010. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Vannak csodálatos tamponok. Oké, de tudod nem mindenkinek ugyanolyan erősségű a menzesze. Van aki szupertampon mellé még betesz egy szuper erős betétet is, és így is átázik két óra hossza alatt.


Amúgy te vagy a második válaszoló, rólad beszéltem:)

2010. jan. 13. 20:48
 13/21 A kérdező kommentje:
A menstruációs görcsökről nem is beszélve. Akinek alig van vérzése, és még életében nem görcsölt a hasa, az persze, hogy nem érti, hogy mások miért csinálnak ebből ekkora ügyet. Aki fel sem tud kelni az ágyból olyankor, vagy végighányja a napot, az érthető, hogy a háta közepére sem kívánja a nehéz napokat.
2010. jan. 13. 20:49
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem átlag 7 napig tart a vérzésem és az első három napon úgy vérzek, mintha éppen akkor késeltek volna meg. Egyébként pedig engedtessék meg nekem, hogy ne utáljam hogy nőnek születtem és menstruálok. Szíved joga engem ezért hülyének tartani, mint ahogy nekem is azokat akik nem így gondolják.
2010. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Valóban annak tartalak.
2010. jan. 13. 20:53
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj édes. Én is téged.
2010. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
:)
2010. jan. 13. 20:59
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg örüljön az, akinek rendesen van minden hónapban. Én tökre örülnék, ha normálisan működne a testem, még akkor is, ha fáj és gusztustalan. :S
2010. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
én is mit nem adnék egy jó kis görcsölésért.. én sem szerettem anno mikor megvolt.. de már egy jó ideje nem jött meg..:S szeretném, ha minden rendben lenne velem:(
2010. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyik baráátnőm elég fiús volt mindigis, és nem tudta hova tegye magában a menstruálását se. Nem tudta elfogadni, nőként megélni. Ő mindig végighányja azt a néhány napot, a doki szerint pszichésen...
2010. jan. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!