Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a menstruáció első...

Ezek a menstruáció első jelei? (többi lent) ki hogyan élte meg az első menstruációját?

Figyelt kérdés

3 napja valami barnás folyásom van..(eddig fehér volt) de semmi vér nincs ..és nem is sok csak egy nagyon pici folyik..

nektek is így volt? és utána jött meg a menstruációtok , vagy már a következő hónapban rendesen jött?

írjatok kérlek szépen :)


2010. ápr. 12. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első nekem is ilyen barnás volt, kb. négy napig tartott.
2010. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így kezdődött,először barnás folyás kb. 4 napig. Aztán utána semmi egy évig. Rá egy évre rendesen megjött. Én nagyon szenvedtem először,nagyon görcsöltem. Sajna máig így van. Még 20 évesen is pattanásos lesz az arcom mielőtt megjön,aztán pár nap alatt elmúlik szerencsére.
2010. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt:)
2010. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és a többieknek?
2010. ápr. 12. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagy valószínűséggel már a mensid!:)) Nekem is így kezdődött annak idején, barnás színnel. Ez azért van, mert még kicsi a mennyisége és lassan folyik ki.

Én sem akartam először elhinni pont ezért, de a család nőtagjai "felvilágosítottak"

Nekem utána 2 hónapig kimaradt, majd megjött pirosas formában.

2010. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jah..köszi..remélem :P

és mások?

2010. ápr. 12. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legelső menszeszem rendesen pirosan kezdődött, de mostanában már néha barnával indul.
2010. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is barna folyással kezdödött.. olyan is lett a bugyim és odavittem anyumhoz megmutatni és megkérdeztem hogy ez az e és igen az volt:))
2010. máj. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!