Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg, elmondjam...

Miért nem jön meg, elmondjam a páromnak? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A párommal szeptember 30-án voltam utoljára, és októberben rendesen megjött a havim.Ennek ellenére ekkor is csináltam egy tesztet és negatív lett. De utána egyáltalán nem jött meg.

5 terhességi tesztet csináltam az elmúlt 2 hétben különböző napszakban és mind negatív lett.

Orvoshoz az elkövetkezendő 3 hétben nem tudok menni, mert szabadságon van.


2011. dec. 12. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vártam volna eddig. SZTK-ba menj el.
2011. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

már feltetted ezt a kérdést nem?

ott is megirtuk h menj orvoshoz.

több terhességi tesztre meg ne költs.

egy is kimutatja ha terhes vagy.

2011. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is orvoshoz fordulnék, ha kell akkor másikhoz. Nem várnám meg, míg letelik az enyém szabadsága, hisz az nagyon sok idő.

Én is októberben menstruáltam utoljára, nem mos volt, szóval elhiszem, hogy ideges vagy. :)

Azért a tesztednek pozitívnak kellene lennie, ha terhes vagy. Más állhat a háttérben.

2011. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 5 terhességi teszt is negatív,akkor szinte nincs esélye a terhességnek vagy legalábbis nagyon minimális!

Rengeteg oka lehet annak ha késik.


-hormonzavar

-stressz és idegesség

-fiatal vagy és nem teljesen szabályos még

-esetleg,daganat

-ciszta

-ha hosszabb ideig beteg voltál,gyógyszereket szedtél...stb!


Mindenképpen doki!Ha az orvos szabadságon van,akkor kell hogy legyen "helyettesítés",ha nincs akkor SZTK.Vagy áldozz 5-6000Ft-ot magánorvosra!

2011. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el, megint átrakták
2011. dec. 12. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te azon parázol,hogy átrakták a kérdésedet. Gratulálok hogy ez a legfontosabb. Menj orvoshoz!
2011. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!