Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a páromnak vagy...

Elmondjam a páromnak vagy sem? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom és az anyukája már több hónapja nem beszéltek a sógornőmmel. Amikor anyósom hívta, sógornőm kinyomta neki a telefont.

Ma beszéltünk, valamikor majd találkozunk is. Megkért,hogy se anyósomnak, se a páromnak ne szóljak a beszélgetésünkről.

Anyósom aggódik a lánya miatt, tudni szeretné, hogy jól van-e. Sógornőmet nemsokára műtik, szerintem erről is tudnia kellene a családnak.

Nem tudom, mit tehetnék. Ha elmondom, a sógornőm megharagszik, de ha nem mondom el, és kiderül, a párom és anyósom fog haragudni.

Tanácstalan vagyok, mert elég veszélyes műtéten fog átesni a sógornőm, de a lelkemre kötötte hogy hallgassak.

Bárhogy döntök, valaki megfog rám haragudni... :(


2010. okt. 7. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan nem ok nélkül kéri, hogy ne szólj. Ha kiderül, legfeljebb letagadod, hogy tudtál volna róla.
2010. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mondanám el az anyósomnak, max a páromnak. Benne annyira megbízom, hogy ha megkérem hogy ne mondja el az anyjának, akkor nem fogja. Ne áruld el a sógornőd, szüksége van most legalább rád.
2010. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy a sógornőmet évente 2x ha látom, anyósomat meg páromat szinte minden nap.

Ha neadjisten valami rossz történik műtét közben/után, akkor meg lelkifurdalásom lesz, hogy nem mondtam el...

2010. okt. 7. 18:49
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Egyetertek a masadikkal.

Mond el a parodnak,es kosd a lelkere,hogy ne szoljon anyosodnake s a sogornodnek sem,hogy tud rola.:)

2010. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Őt kevésbé érdekli a dolog... :S
2010. okt. 7. 18:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem elöször ki kellene szimatold miért nem beszél a család a sógornöddel. Valami oka van. De ha az anyósod készen ál a kapcsolat felvevésére, mivel hogy telefonon hívja stb..,akkor ö nyilatkozna a dologról. Tartsd meg a szavad egyelöre amit a sógornödnek igértél és hegyezd a füleidet. Ha korházba kerül a sógornö, és a mütéten tul lesz, akkor odaküldheted az anyósodat hogy látogassa meg a lányát. Szerintem betegségben mindenkinek jólesik ha törödnek vele, és a sógornöd haragja a bajban hamar el fog szállni, és nagy esélye lehet hogy kibékülnek!
2010. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Anyósom állítólag azért haragszik, mert sógornőm egyik pasijától rögtön költözött a következőhöz..

És szerinte ez elég gáz, hogy épp hogy szakít a barátjával, még aznap költözik a másikhoz...

Szóval anyósom nem kedveli a lánya barátját (nem ismeri de nem is akarja megismerni)... és a sógornőm ezért nem beszél vele..

2010. okt. 7. 18:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A ferjednek mondd el, s igy mar Te sem fogsz akkora buntudattal elni.

De mivel a mutet veszelyes, igy talan a sogornodet kene ravenni arra, hogy az Edesanyjaval beszeljen, mivel ha nem sikerulne a mutet, akkor szegeny asszony sosem tudna lelkileg megnyugodni, hogy a lanyatol meg elbucsuzni sem tudott.

2010. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak félek, hogy a párom meg elszólja magát az anyósom előtt... :(
2010. okt. 7. 19:02
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem fontosabb hogy egy anya tudjon a lánya súlyos műtétjéről, minthogy te jóban legyél a sógornőddel, vagy hogy a sógornőd haragja "uralkodjon". Mindamellett sztem a párod és közted levő jó kapcsolat megtartása is fontosabb.Ja, azt írtad,hogy őt nem hatja meg. Akkor ez törölve.

Tehát én azt hiszem elmondanám az anyósnak. Egyébként elég belegondolni, ha te lennél az "anyós", akkor melyik helyzet hogy esne.

2010. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!