Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek elmondjam a...

Most mit tegyek elmondjam a hugomnak és a páromnak? Félek a következményektől!

Figyelt kérdés

1 picit bonyolult és kacifántos lesz de remélem sikerül érthetöen és röviden leírni a sztorit....


Szóval van a hugomnak 1 párja 2 éve együtt is élnek március óta.Ezzel a sráccal fiatalabb korunkban volt 1 futókalandunk...egy 1 éjszakás történet.Na most erröl a hugom is a párom is tud nincs is itt a hiba...Viszont ez a srác már másodjára mond furcsa dolgokat ittasan...Ilyeneket pl h feláll rám a férfiassága...stb elöször még a piának tudtam be és nem érdekelt...De most másodjára...szal érdekes...Ez a második történet úgy volt h az öcsém szülinapját ünnepeltük és itt akart aludni...El is szállásoltam a kislányom szobájában.De a kislány felébredt.Oda feküdtem mellé h visszaaltassam.Tudtomon kivül 1 picit felcsúszott a pólóm és kilátszott a derekamon lévö tetkó és pont meg látta.Kimentem a konyhába rágyújtani és elkezdte mondani h ha nem lenne szerelmes a hugomba mit csinálna....Mondtam h álljon le engem ez nem érdekel a hugommal van stb...Végül haza ment de mikor elköszönésnél adtam neki 2 puszit az arcára(nálunk a családban ez a szokás) ha nem kapom el a fejem ill nem sütöm le a szemem képes lett volna megcsókolni.A párom már rég aludt.a hugom pedig nem volt nálunk mert reggel dolgozni ment és addigra öcsém is elment.Szóval a problémám:a hugom szeretné otthagyni ezt a srácot de nincs elég ereje hozzá.Viszont a szüleim nagyon szeretik ezt a srácot és elöbb állnának ki mellette mint mellettem és ha elmondanám ezt a hugomnak akkor rám lenne fogva h miattam mentek szét, ha a páromnak mondom el az képes és nagyon elveri ezt a srácot.Tehát emiatt nem merem elmondani.Viszont ha nem mondom el akkor az nagyon randa dolog a hugom felé és lehet h ez eröt adna neki a szakításhoz....Mit tegyek?


2011. júl. 22. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kettesben, csak a húgodnak mondd el, mit történt, és hogy te ezt azért teszed, hogy hátha így könnyebben tud dönteni, és szakítanak. Tedd hozzá, hogy ha így rádmozdul, akkor nem hűséges típus, ki tudja, kikre mászik még rá.

Akkor te is megszabadulsz tőle, és a húgod is. Jobban is jártok.


Másnak meg nem kell tudnia ezt a családban, és ezt gondolom ő is megérti, hogy nem akarsz balhét, főleg ha a párod megtudja.

2011. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem feltétlenül kell elmondanod a húgodnak, ha ettől rosszul érzed magad, másképp is bátoríthatod a szakításra.

Viszont azt mindenképp javasolnám, hogy tényleg bátorítsd, mert ennél biztos, hogy jobb embert érdemel.

Ha téged nem érintene kellemetlenül ezeknek az elmondása, akkor valld be neki, hátha ez tényleg meghozza az akaraterejét.

2011. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

most az hogy kilátszott a tetkód mi köze a történethez?!


Én eleve nem szállásoltam volna el, ha már tett fura megjegyzéseket és kerülném a társaságát. Te is bűnös vagy a dologban mert lehetőségeket adsz rá, hogy a közeledbe legyen

2011. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Utol ert a multad. Meg kell szabadulnotok tole, mert nem lez nyugtod, es a hugod sem erdemli ezt meg. Tanulsag: Nem osztozunk pasikon.
2011. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép nyugodtan egy kávé mellett meséld el az egészet a húgodnak. Egy testvértől ez a fair. Mondd neki, hogy tudod, hogy most a szüleitek téged fognak hibáztatni és ezt te nem szeretnéd, mert nem te tehetsz a dologról.
2011. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A srácnak mond meg, hogy elmesélsz mindent a húgodnak, ha nem hagyja abba, és hogy nem fair a húgoddal szemben, hogy azért van vele, hogy hozzád közelebb legyen. Ha nem hat, beszélj te a húgoddal.
2011. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid előbb állnának ki mellette mint melletted, na ott gáz van. Ne foglalkozz velük! Elmondod a húgodnak négyszemközt, és ennyi. :) Lesz, ami lesz. Teljesen egyértelmű, hogy ezt kell tenned. Én a húgod helyébe elvárnám!:)
2011. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmikepp ne hallgass rola, mert ha kitudodik mas uton, akkor akar teged allithat be bunosnek masok elott. Keruld a felreertheto szituaciokat es mondd el oszinten meg idoben, hogy mit csinal, hogy elejet vedd a problemaknak. Egyebkent ha te nem mesz bele ebbe, lehet, hogy mast fog igy zaklatni, mert ez azt jelenti, hogy a hugodat annyira nem szereti es meg is csalna valakivel a jovoben. En elmondanam.
2011. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem szabad hallgatnod. A pasi ugyanúgy kavarhat más nőkkel is, és gondolom nem kívánod a húgodnak, hogy megcsalják.. Négyszemközt beszélj a húgoddal, és próbálj azért együttérző lenni, nem lesz könnyű ilyesmiket hallania tőled. Ha egy idegenre mozdul rá, az szerintem sokkal kevésbé fáj, mintha egy testvérre vagy exre, a te esetedben mindkettőre.. Tudnia kell az igazat, de ne akarj helyette dönteni. Azt azért közöld vele, hogy többet nem szeretnéd elszállásolni a párját, mert nem szívesen vagy vele egy helyiségben..
2011. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Az a fő kerdes, hogy vonz-e Teged a srac, vagy nem.
2011. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!