Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek elmondjam a...

Most mit tegyek elmondjam a hugomnak és a páromnak? Félek a következményektől!

Figyelt kérdés

1 picit bonyolult és kacifántos lesz de remélem sikerül érthetöen és röviden leírni a sztorit....


Szóval van a hugomnak 1 párja 2 éve együtt is élnek március óta.Ezzel a sráccal fiatalabb korunkban volt 1 futókalandunk...egy 1 éjszakás történet.Na most erröl a hugom is a párom is tud nincs is itt a hiba...Viszont ez a srác már másodjára mond furcsa dolgokat ittasan...Ilyeneket pl h feláll rám a férfiassága...stb elöször még a piának tudtam be és nem érdekelt...De most másodjára...szal érdekes...Ez a második történet úgy volt h az öcsém szülinapját ünnepeltük és itt akart aludni...El is szállásoltam a kislányom szobájában.De a kislány felébredt.Oda feküdtem mellé h visszaaltassam.Tudtomon kivül 1 picit felcsúszott a pólóm és kilátszott a derekamon lévö tetkó és pont meg látta.Kimentem a konyhába rágyújtani és elkezdte mondani h ha nem lenne szerelmes a hugomba mit csinálna....Mondtam h álljon le engem ez nem érdekel a hugommal van stb...Végül haza ment de mikor elköszönésnél adtam neki 2 puszit az arcára(nálunk a családban ez a szokás) ha nem kapom el a fejem ill nem sütöm le a szemem képes lett volna megcsókolni.A párom már rég aludt.a hugom pedig nem volt nálunk mert reggel dolgozni ment és addigra öcsém is elment.Szóval a problémám:a hugom szeretné otthagyni ezt a srácot de nincs elég ereje hozzá.Viszont a szüleim nagyon szeretik ezt a srácot és elöbb állnának ki mellette mint mellettem és ha elmondanám ezt a hugomnak akkor rám lenne fogva h miattam mentek szét, ha a páromnak mondom el az képes és nagyon elveri ezt a srácot.Tehát emiatt nem merem elmondani.Viszont ha nem mondom el akkor az nagyon randa dolog a hugom felé és lehet h ez eröt adna neki a szakításhoz....Mit tegyek?


2011. júl. 22. 17:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez miért fő kérdés? Talán ha vonzódik hozzá, akkor hagyja ott a férjét és a gyerekét, túrja ki a húgát és álljon össze a pasival, aki köztudomásúan csalná a barátnőjét!? Vagy csupán alkalmi kapcsolatra gondoltál?!
2011. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nos...a tetkó úgy jön a képbe h arra indult be és akkor kezdte mondani a dolgokat....nem hiszem h utól ér a múltam mert azt már nagyon rég lezártuk, nem érzem magam hibásnak sem mert a párommal együtt találták ki h eleget ivott és ne menjen haza a város másik oldalára.Arról pedig nem tehetek h felhúzodott 1 picit a pólóm...ja és nem érzek iránta semmit kivéve meg vetést...igen anyámék jobban szeretik mert ö tud nekik kölcsön adni én meg nem....
2011. júl. 22. 19:41
 13/13 anonim válasza:
A hugodnak tudnia kell, és kész. Nagyot csalódna benned, ha rájönne, hogy nem szóltál, szerintem.
2011. júl. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!