Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a páromnak vagy...

Elmondjam a páromnak vagy sem? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom és az anyukája már több hónapja nem beszéltek a sógornőmmel. Amikor anyósom hívta, sógornőm kinyomta neki a telefont.

Ma beszéltünk, valamikor majd találkozunk is. Megkért,hogy se anyósomnak, se a páromnak ne szóljak a beszélgetésünkről.

Anyósom aggódik a lánya miatt, tudni szeretné, hogy jól van-e. Sógornőmet nemsokára műtik, szerintem erről is tudnia kellene a családnak.

Nem tudom, mit tehetnék. Ha elmondom, a sógornőm megharagszik, de ha nem mondom el, és kiderül, a párom és anyósom fog haragudni.

Tanácstalan vagyok, mert elég veszélyes műtéten fog átesni a sógornőm, de a lelkemre kötötte hogy hallgassak.

Bárhogy döntök, valaki megfog rám haragudni... :(


2010. okt. 7. 18:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A műtét oka daganat, ami azt hiszem rák is lehet... :S
2010. okt. 7. 19:42
 12/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, megkért, hogy ne mondd el. Hát ne is tedd. haragszik az anyjára, és nem akarja magát a műtét alatt meg közvetlenül utána azzal idegesíteni, hogy hallgatni kell az anyukáját. Gondolj inkább arra tényleg, hogy ezzel mennyit ártasz a csajnak, ha ilyen stressznek teszed ki hogy odaszabadítod a mamát!!!! Ez a lány döntése és nem a tied.


Nyilván nem lesz egyedül, ott van a barátja, meg gondolom ha bármi van, neked is szólnak ezek szerint.


A párodnak meg azért mondta hogy ne mondd el, mert fél hogy tovább adja. Ha gondolod hogy meg tudja tartani a titkot, akkor mondd el, de ha nem, akkor nem mondd el.


32/N

2010. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Gondolom nő a kérdező, ezért nem egyértelmű a számára: ha valaki megkér, hogy valamit ne mondj el senkinek, az azért van, mert azt akarja, hogy ne mondd el senkinek. Szóval ne mondd el senkinek.
2010. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja és ha a párod meg az anyósod megharagszik ezért, akkor balf@szok és magyarázd el nekik, hogy te megfogadtad, hogy kettőtök között marad a dolog és tartottad a szavad, mert te egy ilyen megbízható, egyenes ember vagy. Ha nem tetszik nekik, nézzenek magukba.
2010. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem bírtam ki, elmeséltem a páromnak. Azt mondta, hogy tudnak a műtétről, de azt nem, hogy mikor lesz.

Szóval amit én nem akartam elmondani, azt ők már rég tudták.

2010. okt. 9. 06:26
 16/16 anonim ***** válasza:

Én szólnék az anyósnak!

Bajban nem lehet titok egy családban!

2010. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!