Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim torna az meztelenül...

Intim torna az meztelenül zajlik? Vagy bugyi nélkül?

Figyelt kérdés
Ott vannak csajszik csoportban, és együtt feszítgetik a záróizmaikat? nem ciki? Vagy hogy történik? És legelső alkalommal benyúlkál valaki, és megvizsgál, mennyire vagyok feszes?
2009. máj. 11. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én Kriston Andreához jártam csoportos órára. Kényelmes bugyiban és nadrágban kell lenni, de ezt írják is az emlékeztető e-mailben. Zokniban vagyunk a teremben kb 20-an. Semmi ciki nincs, mert mindenki fekszik, és nem egymást nézitek közben, ha valaki rád néz nem lát semmit, mert nem látszik, hogy te ott lent mozgatod az izmokat. Mindent mutat orvosi ábrákon, szóval mindig tudod, hogy miről beszél. Mindenki a saját kezével ellenőrizheti magát, de ruhán keresztül! Szuper jó volt, és minden nőnek csak ajánlani tudom, mert ez sokkal többről szól, mint a gyakorlatok. Nagyon oldott hangulatban zajlik az óra, nincs feszengés.
2014. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!