Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim torna az meztelenül...

Intim torna az meztelenül zajlik? Vagy bugyi nélkül?

Figyelt kérdés
Ott vannak csajszik csoportban, és együtt feszítgetik a záróizmaikat? nem ciki? Vagy hogy történik? És legelső alkalommal benyúlkál valaki, és megvizsgál, mennyire vagyok feszes?
2009. máj. 11. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Ruhában vagy. Miért kéne meztelennek lenned?Egyébként otthon is csinálhatod egyedül.
2009. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg?? De akkor hogy ellenőrzi az oktató vagy ki, hogy jól csinálom-e?
2009. máj. 11. 23:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezned, hogy jól csinálod-e. Az izmok, főleg a belső izmok működését csak CT-vel ellenőrizhetnék.
2009. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, kicsit rossz nyomon vagy. Ez a fajta torna az egészség megőrzését szolgálja az intim testrészek tájékán, de nem csupán a szexhez szükséges izmokat trenírozza, hanem pl. a vizelettartási problémákra is jó és másra is. Bővebben itt: [link]
2009. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A 00:40-es vagyok, ezt kifelejtettem:

NINCS benne semmi tapizás meg nyúlkálás!

2009. máj. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs benne semmi csoportos meztelenkedés és jó kis nyúlkálás sem! ;)

Nem attól intim torna, hogy meztelenül csinálják és olyan mint egy grupi, hanem csak hogy az intim testrészeket mozgatja meg!


A hasizom, a vádli, vagy a bicepsz erősítését is lehet ruhában végezni, a hüvely, gát, combizmokat még inkább.


De mondjuk igaza van a kérdezőnek, mert ha "sörösüveg nyitó", ez túlzás, de mondjuk csak azt felemelő gyakorlatot kéne végezni, vagy hasonlót, azt nem lehetne bugyiban csinálni!

Igazából ilyen jellegű gyakorlaton lehetne legjobban lemérni, hogy mennyire volt sikeres az addigi torna és hogy mit fog majd érni az az ágyban?

2009. máj. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár a suliban is végezhetsz órán ülve pár gyakorlatot. Egyébként javallom a kriston intim tornát. Nem kell ehhez csoportos foglalkozásra menni, otthon is elvégezheted. Ha mégis csoportos foglalkozásra mész, ott teljesen felöltözve kell lenni, és senki nem fog megvizsgálni.
2009. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja-ja, hallottam, valahol talán láttam már neten intim súlyzót is. (Vagy az csak poén volt?)


Mondjuk az szűz fiatal lányoknak nem való!

2009. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én jártam egy hasonló tréningre, de az nem pont intim torna néven futott, inkább a vizelettartást célozta meg. Első alkalommal volt egy állapotfelmérés, egy doktornő mindenkit megvizsgált egy nőgyógyászati vizsgálószékben, volt egy ilyen szorításmérő eszköz, amivel a hüvelyizmok feszességét lehetett regisztrálni az elején és a tanfolyam végén, ezenkívül pisilni kellett és megállítani hirtelen akaratlagosan, meg köhögni, valamint a végbélbe is benyúlt. De maga a gyakorlás az ruhában történt, bár ez inkább egészségügyi, mint szexuális jellegű dolog volt.
2009. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyanra elmennék, meztelenkedősre, ha volna.
2009. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!