Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Már nem bírom tovább!

Mit tegyek? Már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
2 hete fel vagyok fázva. Már nem bírom tovább, minden este sírok, alig bírok elaludni. Attól félek, hogy én ebből sose gyógyulok ki.. Szóltam már anyukámnak, de ő csak azt mondja, hogy változik a testem, lehet, hogy mindig ilyen leszek.
2011. okt. 31. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes...biztos h fel vagy fázva? Mit érzel pontosaban? Ha télleg fel vagy fázva menny el dokioz és ne foglkozz azzal amit az anyud mond!!
2011. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz ! Biztos ír fel valami erősebb gyógyszert, mert azt ne várd hogy magától elmúljon !
2011. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De orvosnál is voltál már? Mit mondott?

Mennyi idős vagy?

Menj el a háziorvosodhoz, általában jó fejek, ő tudja, mit kell tennie (vagy meggyógyít, vagy továbbküld szakrendelésre). Fel a fejjel, nem lesz semmi baj!

2011. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig azt érzem, hogy pisilnem kell. De ha kimegyek wc-re egy csepp se jön.
2011. okt. 31. 16:21
 5/8 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. Voltam már orvosnál, ő felirat egy gyógyszert, de semmi.. nem hat..
2011. okt. 31. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek vissza, kell csináltatni egy bakteriológiai vizsgálatot.
2011. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fel vagy fazva azt kezelned kell, nem pedig siratni a tunetedet, tehat egy orvoshoz elmentel, kaptal megfelelo gyogykezelest, akkor mar a 3. napon jobban erzed magad pl. Voltal orvosnal? A mamadnak tapasztaltabbnak kellene lennie, es tudnia azt, hogy egy testi valtozasnak, fejlodesnek semmi koze egy felfazasi tunethez pl. Most felfaztal, de nem jelenti azt, hogy most mar egesz eletedben egyutt kell elned ezzel a tunettel.

Mezei zsurlo-csalantea kevereket fogyasszal belsoleg, es ezekbol keszits furdot is, vagy egesz t esti furdot keszitesz, vagy pedig ulofurdot, de ezeket 5 napig kell elvegezni, illetve a teakat belsoleg is fogyasztani. Ez segiteni fog, hogy elobb meggyogyulj, de az orvosi gyogyszeres kezeles mellett, mivel a gyulladasodat belsoleg kezelni kell!

Jobbulast! A derekadat mindig vedd a hidegtol, es soha ne jarj zokni nelkul.

2011. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2011. okt. 31. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!