Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, legszívesebben...

Mit tegyek, legszívesebben kinyírnám magam?!

Figyelt kérdés
boldog voltam hogy eddig nem volt meg a havim,kimaradt jó sok hónapot most meg megjött ma... legszívesebben meghalnék az undortól annyira utálom.... nem tudtok valami olyan megoldást amitől nem jönne meg akár évekig?
2011. szept. 18. 17:43
1 2
 11/14 anonim válasza:
legyél anorexiás.
2011. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek.
2011. szept. 18. 19:52
 13/14 anonim ***** válasza:

Ismételten pszichológushoz kellene fordulni (van ám szimpatikus pszichonéni is, akihez jó ám járni) és végig kellene csinálni a terápiát, nem kiugrani belőle a 3. alkalommal mondjuk.

Kérdésed inkább segélykiáltás, hogy rosszul érzed magad, bizonyára más gondod is van, a nőiességgel biztosan. Ezeket csak szakemberrel lehetne rendbe tenni, viszont rendbe lehet, még időben vagy. Az internet túl szűkös és személytelen ahhoz, ahogy mindenről tudjunk beszélgetni.


Szóval nagylány, mit gyűlölsz magadban ennyire? Úgy istenigazából?

2011. szept. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Úgy igazán? azt hogy én egy idióta,undorító féreg vagyok. Mindig fiú akartam lenni, valahogy ez a női cucc nem nekem való. Sosem voltam lány,én a lelkemben fiú vagyok.
2011. szept. 19. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!