Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16-18 éves lányok! Ti milyen...

16-18 éves lányok! Ti milyen bugyit hordtok legszívesebben? 16/L

Figyelt kérdés

Tehát tanga, francia, sima?

Melyiket mért szeretitek hordani?

És még egy nagy kérdésem lenne: tisztasági betétet használtok? Ez csak azért érdekel, mert pl osztálykiránduláson senkinél nem láttam hogy lett volna, ill fürdéskor sem mikor bugyit vettek fel hogy használtak volna (akikkel fürödtem, azokon tanga volt kb 5 lány akikkel voltam a 2 napon fürdéskor; félre ne értsétek nincsenek ferdehajlamaim, csak koliba volt a szállás és ott ugye ilyen "közös" zuhanyzó van).


légyszi korotokat is írjátok :)


köszi a válaszokat! :) 16/L


2010. aug. 21. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
semmiet :P
2010. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Erényövet
2010. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
16 éves vagyok Én legtöbbször tangát szeretek hordani, vagy lehet, hogy már hozzászoktam, és általában tampont is használok.
2010. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egészség.
2010. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a francia bugyit szeretem^^. igen használok tisztasági betétet:) 17L
2010. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 16 éves lány vagyok. Én szeretek divatosan öltözködni, és ezzel párhuzamosan "egészségesen" is. Bár van egy csomó olyan műszálas, csipkés, "aligbugyi" amik nagyon tetszenek, de soha fel nem venném őket, maximum pár percre. Mindig odafigyelek az intim higieniámra. Tehát csak olyan bugyit hordok, ami nem tesz kárt bennem. Csak 100% pamut bugyit hordok, a legtöbbször tangát, nem kicsit, nagyobb fajtát, a lehető legegyszerűbbet, ami kényelmes és "egészséges". Nem használok mindig minden nap tisztasági betétet, mert egyrészt felesleges, másrészt néha hagyni kell kicsit szellőzni az intim testrészünket. Amikor több a fehérfolyásom, akkor természetesen használok, sokszor cserélem is. Nem szabad mindig csak és kizárólag a legszebb, legesztétikusabb, legcsipkésebb fehérneműt felvenni, mert bár lehet , hogy észre sem veszed, nagy kárt tesz benned. Egy ápolt lány pedig igenis figyeljen oda a "női egészségére"!
2010. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tangát hordok, nagy ritkán francia bugyit. Főleg "azokon" a napokon. Tisztasági betétek szintén "azokon" a napokon (tampon mellett...), illetve menzesz előtti folyáskor. Bár, ritkán olyan erős... :S 16/L
2010. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%

tanga tanga és tanga:D

boccs csak 15 waok:)

2010. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát utolsó látszik is, hogy csak 15 vagy. Még nagyon ez a kis tinike drága. "waok"-"boccs" stb...pff nagyon gyerekes...
2010. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

17 vagyok

nem szoktam tangat viselni mert nem szeretem

francia bugyit, boxert, vagy vannak ezek a kicsi csipkes sima bugyik de azok cukik szerintem

[link]

2010. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!