Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet a melllbimbómba...

Mitől lehet a melllbimbómba csomó? Segíítsetek!

Figyelt kérdés
ma vettem észre és anyukámnak megmutattam. el akar vinni nőgyógyászhoz vele de én nagyon félek tőle. írnátok pár tini nőgyógyászt? 13 éves vagyok.
2011. aug. 22. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem egy éve van ugyanez, elmentem vele orvoshoz, azt mondta normális, mert ilyenkor fejlődik a mell, nekem még máig ott van és nagyon fáj ha hozzáérek
2011. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól teszi Anyukád, hogy el akar vinni nőgyógyászhoz! Akkor lehetsz biztos benne, hogy nincs semmi baj, ha orvos mondja.
2011. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle, a nőgyógyásznak ez a munkája, hogy segítsen neked. Mi nem tudjuk megmondani, csak akkor fogod tudni, ha az orvos látta. Ha van valami baj, idejében észreveszi, hogy megmentse a melledet, ha nincs semmi, akkor pedig megnyugtat, így mindenképp érdemes elmenni. Anyukád azért akar elvinni, mert ő sem tudja orvos nélkül, és vigyázni akar rád.
2011. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem nincs semmi baj.
2011. aug. 23. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is remélem! Legyen sok örömöd abban a ciciben! :-)
2011. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!