Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájás, zsibbadás. Mi lehet...

Fejfájás, zsibbadás. Mi lehet ennek az oka? . Kééérlek segiitsetek

Figyelt kérdés
tegnap délután erős fejfájást éreztem,sötét foltokat láttam,és aztán elkezdett zsibbadni a kezem,nemtudtam kiegyenesiiteni az ujjaimat,mintha görcs huzta volna őket,egy kis idő muulva a szám is elkezdett zsibbadni
2010. jan. 29. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Felment a vérnyomásod, keringési zavar.
2010. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de a vérnyomásom tuul alacsony....vagy talán ingadozik?
2010. jan. 29. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ingadozik. Mozogsz eleget?
2010. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de lehet hogy igazad van....ha picit is felfelé tartom a kezem akkor rögtön zsibbad és furcsa ez az érzés...pl.igy van amikor alszom és a hasamra teszem a kezem,rögtön elkezd zsibbadni
2010. jan. 29. 22:16
 5/9 A kérdező kommentje:
szeretek mozogni :)
2010. jan. 29. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Valoszinu hogy megis felment a vernyomasod, atlagban nekem is nagyon alacsony ( 95/50) korul, de van hogy neha megugrik felfele es akkor sz*r ul erzem magam. Amit leirtal, az elvileg meg lehet a migren tunete is. Hogy a szad zsibbadni kezdett, az meg lehet attol, hogy beparaztal a tobbi tunettol es gyorsabban es feluletesebben vetted a levegot mint kellett volna (hiperventillalas)
2010. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Két napja nekem is rohadt nagy migrénes rohamom volt,szerintem neked is az lehetett.Először hidegfront,majd kettősfront,most melegfront...ki bírja ezt????

Jobbulást!

2010. jan. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat :) ..... nekem a vérnyomásom 80....vagyishát csak ennyit mondtak.....különben kiskoromban baj volt a szivemmel,attol is lehet?... szerintetek még nem koraiak ezek a tünetek? ....még csak 15 vagyok :(
2010. jan. 31. 22:55
 9/9 A kérdező kommentje:
egy héttel ezelőtt megdagadtak az ujjaim....nem annyira,de azért látni....lehetséges hogy a hátgerincemtől?...mert mindég fáj
2010. febr. 11. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!