Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnék hízni gyorsan?

Hogyan tudnék hízni gyorsan?

Figyelt kérdés
Sziasztok ... 15 éves vagyok... 45, 46kg vagyok és 168 cm.. nem eszem keveset, de nem mindig hízlaló ételeket fogyasztok.. és nem tudok hízni..:( Van bérescseppem is, b6 vitaminom is, mind2 étrendkiegészítő.... bár... alig szedem mostanában.:/ na m1, a lényeg hogy valaki ha nagyon szépen megkérem, nem tudna nekem összeállítani egy hízókúrás étredet?:( nagyon sokat segítene nekem, mert 50 kg kellene hogy legyek(mert nem menstuálok a testsúlyom végett):( rosszabb esetben, leirhatnátok miket fogyasszak, miket nem, linkelhettek tornákat, sorolhattok még gyógyszereket..:( Nagyon szépen kérlek .... és köszönöm hogyha segítessz nekem..:) Értelmetlen kommentárokat nem kérek(pl: örülj h ilyen vékony vagy... mert nem örülök, ez a vékonyság ugyanannyira lehet káros mint az kövérség..) köszipuszi.:)
2011. júl. 26. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Sem hízni sem fogyni nem lehet hirtelen, hanem csak fokozatosan. Heti 1-1,5 kilót.
2011. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
egyél sokat és este persze, ne kerüld a véres hust se
2011. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem az is gyors, csak ne 10 évbe teljen..... a kérdést csak azért irtam úgy hogy ' gyorsan ' mert túl kevés volt a kérdés mezőbe a szöveg, a magyarázathoz képest.
2011. júl. 26. 12:39
 4/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!:)
2011. júl. 26. 12:39
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Reggeli: szalonna zsíroskenyérrel. 10-órai: Tükörtojás szalonnával. Ebéd: szték, jó zsírosan, sült szalonnával . Uzsonna: sültkolbász, szalonnával . Vacsora: lekváros kenyér, szalonnával. Ilyenkor kell örülni hogy magyar vagy! :D:D:D
2011. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sok eddigi baromság helyett


intenzív sport, bringázás, konditermi edzés

fehérjedús étkezés

[link]


és orvosi kivizsgálás, hogy megnézzék van-e egészségügyi oka a soványságodnak

2011. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

28 éves vagyok, 165 cm és 49 kg. És 4 hónapja szültem. Ez genetika. Én is hízni akartam örök életemben, de soha nem ment. Az 50kg nekem mindig álomhatár volt, csak én alulról szerettem volna elérni. Mikor a kislányomat vártam sikerült is, de nem tartott sokáig.

Én is sokszor szedtem Béres-cseppet meg B6 vitamint, de az sem használt. Az étvágyam megnőtt tőle, többet ettem, de ezzel egyenes arányban többet is jártam WC-re.

Mára elfogadtam, hogy ilyen alkat vagyok és örülök annak, hogy bármit megehetek.

2011. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ja és 17 éves voltam mikor megjött a menstruációm.
2011. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen gonddal küzdök, bár én 169 cm vagyok, 51 kg de elég erős a csontozatom szóval nagyon vékonynak is látszom. Életemben egyszer voltam 58 kg, egyetem első évében, elkerültem otthonról, semmi értelmes kaja, csak mekibe járás heti több alkalommal... de ez csak zsír volt sajna. Én feladtam, már kezdek beletörődni hogy nem fogok megváltozni.

Egyébként ami elvileg alap:

- napi többszöri étkezés (4-5 legalább), nem az a lényeg, hogy egyszerre sokat, inkább arányosan elosztva (ez egyébként aranyszabály hízásnál meg fogyásnál is)

- sport: szintén elengedhetetlen

- sok fehérje, hogy izom épüljön rád.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe:)

22/L

2011. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Én a helyedben nem a súlyom miatt aggódnék. Szerintem el kéne menned egy nőgyógyászhoz. Én 17 éves vagyok, 169 cm és 46 kg, ennek ellenére már több mint 3 éves rendszeresen menstruálok.
2012. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!