Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ettől lehet gyorsan hízni?...

Ettől lehet gyorsan hízni? Más tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy nagyon sovány vagyok(149cm,31 kg,12 év)Sokan mondják, hogy a genetika miatt, mert apa és anya is vékony.És hallottam arról, hogy ha a napi 5 étkezés mellé egy banánt összeturmixolunk tejjel, akkor lehet hízni.:) Ráadásul nekünk vannak teheneink, annak a tejnek a zsírtartalma 3,2-4,6 között mozog.Meg úgy tudom, hogy a banán is hízlaló..Aki tapasztalta az írjon légyszi!

Esetleg valami bevállt hízási tipp?

Olvastam olyat, hogy van aki

chips-sel hízik.Bár ezt nem gondolom valami egészséges dolognak, hogy napi 1 zacskóval enni..

Meg hogy este egy táblacsokit megenni...hát nem tudom.. :D


Légyszi adjatok még tippeket! :DD

Előre is köszönöm :)


2011. ápr. 13. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól gondolod és szerintem ne csináld ezt az egészségtelen hízást,hogy napi 1 chips stb...ez egészségtelen.

Ugyan úgy ésszel kell hízni is mint fogyni,tehát nem elkapkodva és elhamarkodva.Mivel még fiatal vagy,egyél rendesen mindent napi 5x-i étkezés.Gyümölcsök,vitaminok stb...majd hízni fogsz ha idősebb leszel:)Még fejlődésben vagy.A barátnőm is vékony és ő is hízni szeretne,mondtam neki,hogy örüljön hogy vékony és élvezze ki,majd felnőtt korára felszed pár kilót:) Sokan irigyelik a vékony lányokat:D De ha mindenféleképpen hízni szeretnél,akkor egyél szénhidrátokat(kenyeret..stb)

az is meglehet,hogy te nem vagy hízós fajta,akármennyire is szeretnél nem tudsz (én ilyen embert is ismerek)

2011. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A banán, tej, zsírosabb sajtok, magas szénhidráttartalmú gyümölcsök (pl. aszalva meg az olajos magvak: dió, mogyoró, tökmag, szotyi) jók és egészségesek is. A chips-ben rengeteg a zsír és a só, többet ártana, mint amennyit a kalóriatartalma segítene. A cukrot, zsírt, sót ne fogyaszd mértéktelenül, mert a kalórián kívül semmi más hasznosat nem tartalmaz. Nézz meg a neten egy kalóriatáblázatot és válassz a zöldségek, gyümölcsök, tejtermékek, pékáruk közül magas kalóriatartalmúakat a napi több étkezéshez. Tényleg jó a pótvacsora, tartalmas tízórai és uzsonna is, de ne vidd túlzásba, még nem érted el a végleges testmagasságot és testalkatot, nehogy aztán sok legyen. Majd ha már nem nősz többet, akkor lehet izmokat növelni (mozgással, nem testépítő kotyvalékokkal, hormonokkal).
2011. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind a kettőtöknek! :)
2011. ápr. 13. 16:58
 4/4 anonim válasza:
és a Béres csepptől az étvágyad is nő!
2011. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!