Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kicsit jobban nevetek...

Ha kicsit jobban nevetek bepisilek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok már, de kiskorom óta, ha jobban nevetek bepisilek:$ Nagyon kellemetlen,már ugyan javult a helyzet, de így is szörnyű. Már egyre többször visszatudom tartani, de nagyon nehezen.. Valaki segítsen légyszives, mert így nagyon rosszak a mindennapok..
2011. júl. 25. 18:23
1 2
 11/12 judy089 válasza:
Hát figyelj én meg 23 éves és 9 éves korom óta szenvedem de orvoshoz hogy forduljak hova???ez olyan égő mit mondjak hát bepisilek....figyeljetek megértem én is nagyon sokszor nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem e miatt de hova kihez forduljak aki nem röhög ki!?egyártalán nem egyszerű megértem átélem kicsit jobban nevetek vagy nem megyek ki majd később tuti megtörténik és nem tudok mit tenni...
2012. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves tegnapi 21:50-es Válaszoló! Ne félj, az orvos nem fog kiröhögni, hiszen ő már elég sok mindennel találkozott munkája során. Te nem tehetsz arról, hogy bepisilsz, ettől semmivel sem vagy kevésbé jó!!! :)
2012. jún. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!