Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fel vagyok fázva, alig élek,...

Fel vagyok fázva, alig élek, és 10 percenként bepisilek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

20/L Reggel arra ébredtem hogy 39 a lázam, a torkom kapar, anyira ki vagyok izzadva hogy ki lehet csavarni a

pizsimet. Ma nem mentem dolgozni, délben voltam dokinál aki megnyugtatott hogy túl fogom élni. Hazafele jövet köhögés közben háromszor is bepisiltem, egy kicsit, de a nacim is átázott. Ithon ágyba bújtam , egy kicsit elaludtam és amikor megébredtem már megint éreztem hogy nedves a bugyim. Csere után betettem egy éjjeli Allwayst de az 20 percig tartott most vagyok a harmadiknál. Azt hiszem éjjelre, bocsi, be kell pelenkázzam magam ha jót akarok. De hogyan , már 18 éve ez nem történt meg velem. Tudom vannak mindenféle inko betétek de nekem ilyesmim nincs ithon. Tudnátok segiteni valami ötlettel?


2010. nov. 26. 18:51
 1/7 Tinker Bell ***** válasza:
Gondolom milyen nehéz lehet, de szerintem mindenképp menj be az ügyeletre! Vitesd be magad valakivel, mert ez nem normális jelenség, hogy egy felfázásnál naponta többször is bepisilsz!
2010. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fürödj meg forró vízben, igyál sokat (de ne olyat, amiben koffein van, az irritálja a hólyagodat). Főleg cickafarkfű teát igyál forrázva, nem túl sötéten, nagyon jó felfázásra meg "női bajokra".

Gyógyszertárban van olyan készítmény h. Urogin tinktúra.

Az orvos egyébként nem írt vmi gyógyszert? Így ha rosszabb lesz 7végén, az elég nagy szívás...

Nem tudod valahogy visszatartani? (Én ilyenkor ülök a forró vízben és abba szoktam piciket pisilni, ha kiszálltam, akkor próbálom minél tovább tartani.)

Ha ágyban maradsz, próbálj törölközőt tenni a lábad közé.

Jobbulást!

2010. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,ágyban fekszem csak időként mászok ki. Most éppen teát melegitek meg irok nektek. Már megént át kellett öltözzek. Kész röhely.
2010. nov. 26. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyál sokat és ülj bele kamillás fürdőbe. Ne hordj olyan ruhákat, amikből kilátszik a pocid és a derekad.
2010. nov. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az még nagyon fontos, hogy emiatt soha nem szégyelld magad, mert erről nem tehetsz és ugyanolyan értékes ember vagy, mint bármelyik jó szándékú ember a világon!!!
2010. nov. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok az offért, nem bírom megállni, hogy ne tegyem szóvá: Kismajom, nagyon zavaró, hogy mindenkinek ugyanazt írod, problémától függetlenül. Eleinte szimpatikus volt a hozzáállásod, de tudod, ha én vagyok a kérdező, az nyugtat meg, ha személyre szabott választ kapok, nem pedig egy sablont. Szép tőled, hogy segíteni próbálsz mindenkinek, de kérlek ne ugyanazt írd mindenkinek! Köszi.

25/L

2010. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2010. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!