Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kicsit jobban nevetek...

Ha kicsit jobban nevetek bepisilek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok már, de kiskorom óta, ha jobban nevetek bepisilek:$ Nagyon kellemetlen,már ugyan javult a helyzet, de így is szörnyű. Már egyre többször visszatudom tartani, de nagyon nehezen.. Valaki segítsen légyszives, mert így nagyon rosszak a mindennapok..
2011. júl. 25. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezt hívják reflex inkontinenciának.
2011. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jobb lenne orvost kérdezni. Első voltam.
2011. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez sajnos tényleg orvos! fordulj minél elöbb az orvoshoz!
2011. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, aztán kinőttem.

28/N

A terhesség alatt volt nagyon rossz, de szülés óta abszolút nincs problémám. Most a lányom jár hasonló cipőben (úgy tűnik, örökletes), voltunk vele orvosnál, semmi. Ultrahangon annyit állapítottak meg, hogy kicsit vastagabb a hólyagjának a fala, kevesebb ideig tudja visszatartani.

Most iskolás, használja a Carefree plus ultra betétjét (4 csepp van rajta), nagyon vékony és nagyon jó! Felfogja azt a pár cseppet, amíg ki tud szaladni a wc-re

2011. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Intim torna?

Van fenn csomó anyag a neten, ahol leírják, hogy hogyan kell végezni a gyakorlatokat.

2011. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Orvosilag nincs bajom. Hátrahajló a méhem, szóval lehet hogy az nyomja... Köszi a válaszokat(: Utolsó: te mikor nőtted ki?
2011. júl. 25. 18:48
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megpróbálom azt a tornát(:
2011. júl. 25. 18:49
 8/12 anonim ***** válasza:
16 éves korom körül egyre ritkultak a "balesetek", aztán egyszer csak elmúlt. 20 éves koromra lettek vele újra problémák, amikor terhes lettem. (Bár lehet, hogy csak én nagyítottam fel a dolgokat, mert párommal akkor költöztünk össze, és nagyon kellemetlenül éreztem magam emiatt.) De a szülés óta problémamentes vagyok.
2011. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen(:
2011. júl. 25. 19:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Intim tornát javaslok.
2011. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!