Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány hónapos korig lehet...

Hány hónapos korig lehet elvetetni a babát?

Figyelt kérdés
5 hónapos a magzat, és tegnap kimutatták , h valamiféle ciszta is növekszik a méh ben , és a gyermeknek 80% esélye van arra h ne legyen tökéletes, testileg , szellemileg! szoval ellehet még végezni az abortuszt , vagy mit lehet tenni?
2011. júl. 6. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy vészhelyzetben a 20. hétig vetetik el, de biztos vannak kivételek... Az orvosod erről nem mondott semmit??? Ez így kicsit irreális.
2011. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 hónaposan már nem lehet.
2011. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igazán az orvosoddal kéne megbeszélned. A 20 hetes magzat már kifejlett, csak akkor veszik el, ha bizonyithatóan probléma lesz vele. Egy cisztától nem hiszem hogy a babának baja lenne, esetleg a terhességed lehet nehezebb. Kérd meg az orvost, hogy részletesen mondja el, hogy mi baja lehet a gyereknek. Az orvosod nem kérdezte meg tőled, hogy meg akarod-e szakittatni a terhességed?
2011. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mit jelent az a "nem lenne tökéletes"? Mert csak akkor vetesd el, ha tényleg valami olyat jelent, hogy csak szenvedne egész életében. Mert azért mégiscsak emberölésről beszélünk...
2011. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a nem lenne tökéletes alatt azt értem , h szenvedne egész életében! a félreértés pedig az hogy nem én, hanem a tesom feleségéröl van a szóó! és én pillanatnyilag csak ennyit tudok!
2011. júl. 7. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán értem. Mi az hogy szenvedne egész életében? Ilyet egy orvos nem mond. Felsorolja a lehetőségeket, hogy értelmileg károsodhat, vagy fejlődési rendellenessége lesz. De én még nem igen hallottam ilyesmit attól hogy ciszta van valakinek a méhében. Olyat már igen, hogy nagyobb a vetélés esélye. Szerintem a testvéred felesége ködösit.
2011. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na mi lett végül???
2011. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sajtiiika válasza:
Hali! 2 hónaposan el lehet vettettni a babát??
2013. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!