Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Evés előtt vagy után érdemes...

Evés előtt vagy után érdemes tornázni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem evés előtt... evés után én legalábbis nem bírok, olyankor jobb, ha a szervezeted az emésztésre fordítja az energiát.
2011. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyből evés után nem jó, egyébként mindegy.
2011. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
torna előtt egy pohár víz,vagy sportital. utána pedig egy fehérjeturmix
2011. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előtte. A kisebbik ok az, hogy tele gyomorral nehézkesebb a mozgás. Egészségesebb az edzés után bevinni a tápanyagokat, ezzel elősegíted az izmok regenerálódását, és megerősödését!
2011. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eves utan a szervezet az energiat az emesztesre forditja, ezert kaja utan ne sportolj.

Ha tornazni akarsz es ehes vagy, akkor egyel egy almat, de ne tobbet.

Sportolas kozben az emesztes leall, igy torna utan se kezdj kajalni legalabb 20-25 percig. Utana is csak feherjet, mert az izmok abbol epulnek fel es hat ugye torna kozben az izmaidat hasznalod, torna utan pedig oket kell elsosorban 'etetned'.

2011. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták is közvetlenül sem előtte sem utána nem jó, de szerintem nem is esik jól ilyenkor. Én mindig reggel szoktam, csak utána kezdődik a napom.
2011. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!