Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, sosem fog már megnőni? 17/L

Figyelt kérdés
Általános iskolai 5.-es korom óta egyszerűen nem fejlődött tovább, megállt ahogy volt. Még a 70-es melltartó is úgy ahogy jó, abból se mindegyik, a 75-ös (A kosaras) leesik rólam. Semmi nőieset nem érzek emiatt magamban, pedig nagyon szeretem a jó cuccokat, magassarkút hordok, állítólag nem vagyok csúnya sem (természetes vörös haj, tengerkék szem, mindenki azt állítja, hogy tiszta Lindsay Lohan vagyok)Kivágott felsőket nem hordok, mert feleslegesnek tartom azt mutogatni ami nincs. :( Tesóm nagyon verekedős, és nagyon sokszor a melleimet üti, lehet hogy ezért maradt ilyen? Nagyon szokott fájni, ha megüti. Köszönöm a segítséget. :(
2011. máj. 15. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát majd talán terhesség alatt meg után:D Amúgy ne nagyon számíts rá. De ha így is szépnek tartanak, akkor ne akadj már ki ennyire.

Őszintén kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod az életben.

"egy kismellű"

2011. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokan kiröhögnek miatta. :( Nem ez a legnagyobb gondom, de nagyon zavar :( Nálam kisebbeknek már olyan szép van. Genetikailag nekem sem ekkorának kéne lennie. Nagymamáim, anyum is elég bőségesen meg van áldva, úgyhogy nem értem :(
2011. máj. 15. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Sokaknak a terhesség után összement a a mellük, vagy 1xűen csak visszahúzódott eredeti állapotára, szóval az se megoldás + az ember nem mellnagyobbítás céljából lesz terhes. Mivel a mellnövekedést is a hormonok befolyásolják ezért, nem hinném, hogy az ütéstől maradt volna vissza, hacsak nem ütögette életed elejétől kezdve napi szintem jó pár óráig a melledet. :D A hormonokat meg ugyebár nem lehet ütögetni.

Orvosok szerint a pubertás kor alatt van jelentős fejlődés mind növekedésileg mind fejlődésileg, utána elenyésző. Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor attól esetleg nőhet, ha kifogod, de össze is eshet, ha abbahagyod vagy nem nő semmit.

Nekem 11 éves korom óta 75B-s a mellem és tudom milyen szar érzés kicsi mellel élni. :S Meg hogy 0 a dekoltázs kivágott felsőben. Itt most a kutyát nem érdekli a közhely, hogy "így is szeretni fognak majd". A lényeg az lenne, hogy annak tetszen, az szeresse legjobban, aki viseli.

Én 19 éves vagyok és még mindig tökéletesen jó rám a 11 éves kori melltartóm, szóval nekem nem nőtt, lehet neked sem fog, lehet fog, ez majd kiderül.

2011. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fog az nőni, cseles ez ;) Szokott fájni?
2011. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg anyukádat, hogy neki mikor nőtt meg a melle. Egy barátnőm 17 éves koráig szó szerint deszka volt és 1x csak 70C-s melleket növesztett szinte egy nyár alatt. :D Igaz ő jócskán 15 éves kora után kezdett el menstruálni is.

Lehet, hogy nálad is később indul be a mellnövekedés. :)

2011. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Anyumnak ilyen korára már szép nagyok voltak. Korán érő típus vagyok, 12 évesen jött meg a havim is. Ja... és fájni a sok ütéstől szokott, nem a növekedéstől. Van, hogy be is lilul kicsit. :(
2011. máj. 15. 14:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tesód a melledet üti, te üsd a tökét/mellét (attól függ, fiú-e, v lány), hidd el, gyorsan le fog szokni róla.
2011. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem tartom helyes ötletnek.
2011. máj. 15. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát azért próbáld leállítani, mert nem tesz jót a mellnek az ütés, akár nagy, akár kicsi.
2011. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, nincs miért elkeseredned, mert ha kicsi is marad a melled, akkor is lehetsz nagyon szép!
2011. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!