Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mértéktelen izzadással küzdök,...

Mértéktelen izzadással küzdök, teljesen el vagyok keseredve, mert semmi sem használ. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Voltam háziorvosnál, voltam endokrinológusnál, kentem magam antisudoricával. De semmi...Már előre félek mi lesz velem nyáron, amikor patakokban folyik az arcomról hátamról hasamról hónaljamról a víz. Nem vagyok túlsúlyos sem. És minden leletem tökéletes. Teljesen el vagyok keseredve. Tönkreteszi az életemet...:(


21/L


2011. márc. 7. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
botox---komolyan, keress fel egy szépészeti klinikát/plasztikai sebészt
2011. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
idegi alapon van, ezen kattogsz és az agyad meg rááll. Így voltam anno én is, csak trikó meg fekete hogy ne legyen folt de idegi alapon volt és az antisudor nekem se segített. Pszihiáterhez menj el, megéri és első alkalommal kiderül mikor kezdődött. Nem szégyelni való
2011. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia

otthon is annyira izzadsz mint máshol ?

még jó hogy nem találtak semmit sem ..

ha érdekel a valódi biológiai oka keressél meg és a megoldása is :)

2011. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A vesédet is vizsgálták?
2011. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Neurológián voltál már?
2011. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Vesémet nem vizsgálták, azzal hova lehet menni? Szerintem is idegi alapon van, mert már teljesen kikészülök, nyáron amikor be kell szállnom a fülledt buszba már a buszmegállóba ezen kattogok, hogy úristen mi lesz ott velem, és stb. Itthon nem, na de van olyan helyzet, hogy itthon is tudok izzadni felfokozott idegi állapotban. De pl. minusz 8 fokba amikor reggel megyek dolgozni majd megfagyok, de amikor beérek az öltözőbe már ott a folt a hónom alatt. Boltokba bemenni ilyenkor rémálom nekem télen, nagykabátban....szakad rólam a víz.
2011. márc. 7. 11:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Neurológia? Őrült volnék?:) Még nem voltam egyébként, gondolod ott találnák meg a problémát? Egyébként azt mondta az endokrinológus, hogy szerinte alkati dolog, endokrin betegségem nincs, és viszont látásra. :(
2011. márc. 7. 11:02
 8/13 anonim ***** válasza:
neurológián nem őrülteket vizsgálnak, hanem az idegeidet - pl amik az izzadásra hatnak azokat is ;)
2011. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hülyéskedtem. De hogy mondjam a háziorvosomnak, hogy adjon beutalót? Az endokrinológiát sem magától mondta, hanem én hoztam fel..
2011. márc. 7. 11:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok indiszkrét mennyi idős vagy? csak azért kérdezem hogy a változókor kizárható? ha igen akkor idegi alapon van.. szerintem,
2011. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!