Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stresszes mértéktelen izzadásr...

Stresszes mértéktelen izzadásra jó valami gyenge nyugtató?

Figyelt kérdés
nagyon parás vagyok, néhol már akkor elönt a viz, ha meg kell szólalnom. mellette ha dolgozom, és néznek, tócsát eresztek magam alá. valamilyen nyugtató gyógynövény, ami segít, hogy ne legyek paragép, megállítaná ezt a túlzott izzadást? megkeseríti az életemet.
2010. aug. 16. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad, hogy hol izzadsz!

Van a Solutio Antisudorika nevű oldat!

Minden izzadást megszűntet!

Az ára 400 forint, büdös az illata, de rögtön el is párolog! Este fürdés után kell használni és 1-2 hét után elég csak heti 1X kenni az izzadós testfelületet!

Nyugodtan lehet reggel stiftet használni!

Ez tuti megszűnteti az izzadást!!!

2010. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia!


az arcom a legnagyobb gond. szó szerint a szempillámról csöpög. amit irtál azt már próbáltam, tényleg nem izzadtam tőle egy hónapig, aztán mos tújra, ha nem jobban.. szerintem megszokta a szervezetem. de nekem most az arcom keseríti meg az életemet. próbáltam púdert, gyakori arcmosást, mindent.

2010. aug. 16. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez érdekes, mert ha folyamatosan kened heti 1-2X, ezzel az oldattal az arcod vagyis a homlokod, akkor nem szabadna izzadni, annak a területnek!

Én tennék még egy próbát vele, mert nagyon nincs más!

Vagyis van hasonló, azt is gyógyszertárban állítják össze tulzott izzadásra!

2010. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sosem kenném az arcomra. nem is próbáltam, nem is fogom. ha a hónaljamat szarrámarta meg száritotta, mit csinálna a babaarcommal?
2010. aug. 17. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!