Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan irrigáljak joghurttal?

Hogyan irrigáljak joghurttal?

Figyelt kérdés
Mit kell még bele tenni, vagy csak joghurtot, és mennyit?
2011. máj. 4. 09:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bocs, de a hüvelykenet leleten mi van?
2011. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
3x vettek már hüvelykenetet 3 különböző helyen és mindig, mindenre negatív volt.
2011. máj. 4. 17:48
 13/21 anonim ***** válasza:

A sex közbeni fájdalmat, "repedést" okozhatja hüvelyszárazság.

A hüvelyszárazságot okozhatja fogamzásgátló.

Mondd, szedsz te fogamzásgátlót?

2011. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen szedek 3 éve, de ezt nem az okozza, hanem az hogy 4 hónapig csak fertőzésre kaptam kúpokat, és helyreállítót nullát. Orvosok mondták, hogy kihalt a hüvelyflórám és ez nem a gyógyszer miatt van, hanem azért mert 50db kúpot nyomtam fel ami után egyetlen egy helyreállítót sem kaptam.
2011. máj. 4. 18:00
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát csak gratulálni tudok az orvosoknak. No comment.

Legközelebb már legalább tudod, hogy rögtön pótolni kell a kiölt jó bacikat.

Egyébként nem tettél már kérdést fel hasonló panasszal?

Persze nem baj, csak mintha rémlene:)

Akkor ajánlottam egy jó oldalt [link]

Ha valahol tudnak segíteni, akkor ott biztosan.

Kitartás.

2011. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
De igen, én írtam már ki, csak nem ezt a kérdést, akkor nem erre voltam kíváncsi. Most oda jutottam, hogy a Hamvas Ferenctől kérdeztem, hogy irrigálhatok-e minden nap, míg helyre nem jövök, csak sajnos elfogyott a tejsav, vagyis lejárt a szavatossága, úgyhogy vennem kell másikat. Szerintetek irrigálhatok minden nap? Mondjuk egy hétig? Még nem válaszolt sajnos.
2011. máj. 5. 08:38
 17/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találom hol írhatnám be azon az oldalon a problémám, esetleg tudnál segíteni?
2011. máj. 5. 09:45
 18/21 anonim ***** válasza:

Legelőször regisztrálnod kell, egy egy tök sima reg, nem boci, egy perc.

Majd a főoldalon egy csomó hozzászólás van, azokból is csemegézhetsz, ha érdekel, vagy témába vágy. Rákattintasz, és legörgetsz a legaljára. Ott van hely a hozzászólsának. Esetleg beírod a tárgyba, hogy fontos, akkor hamarabb foglalkoznak veled:)


Ha erre a linkre rákattintasz: intimzóna: [link]

és legörgetsz, belépés után rögtön hozzászólhatsz, és akkor így célirányosan jó helyre is kerül a hozzászólásod. Sok érdekes hozzászólás is van, az is segít addig, míg nem válaszolnak.

Csak írd le aprólékosan minden bajodat, hogy tényleg mindennek ismeretében tudjanak segíteni:)

kitartás, hidd el, ők nagyon segítőkész, hozzáértő emberek, nekem kismilliószor segítettek:)

2011. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
És ha ezt beírtam hol tudom majd megnézni a választ, vagy hol jelenik meg a kérdésem?
2011. máj. 5. 10:35
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha beírtad a kérdésed, ellenőrzés után jelenik csak meg.

Szóval ne aggódj, ha rögtön nem látod.

Ha visszamész a főoldalra, látod a friss hozzászólásokat bal oldalt kb. a közepétől lefele.

Egyszer csak majd ott lesz a tied is:)

És ott a választ is látod, plusz elvileg e-mail értesítést is kapsz róla.

2011. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!