Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az h kefirrel...

Mit jelent az h kefirrel irrigáljak?

Figyelt kérdés

Gombás fertőzés gyanúja... orvos híján (szabadságon van) keresztanyu (nővér) adott tanácsot, h irrigáljam és ezt itt is olvastam. Szóval kenjem be oO ? Vagy tampont mártsam bele és tegyem fel? De akkor meddig legyen a kefirben és bennem?

Sajnos vagy nem sajnos tudatlan vagyok ezen a téren, és segítséget kérnék és tapasztalatot - véleményt olyan felhasználóktól, akik már csináltak ilyet, vagy tudják hogyan kell. (nem kérdeztem meg mert amikor elmondta egyszerűnek tűnt, de amikor nekiálltam volna femerültek ezek a kérdések)

Köszönöm a válaszokat!


2009. szept. 2. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a tamponos bemártós, én azt hiszem az a jó, de én is csak itt olvastam.Amúgy menj el gyógyszertárba és vegyél canestent, ha nem vagy biztos ebben a módszerben.
2009. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, joghurttal! Az más. Egy tampont beleáztatsz, s felteszed. Ez segíthet. 6 óránként csere. Kamillás lemosás.

Ha mégsem javul, (3 nap) , akkor patikából canesten combi.

legyen joghurtos, és kész, nem kell áztatni. Ha csak kefír van az is megteszi. A tejsav a lényeg.

2009. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szóval joghurt... na tényleg hülye vagyok XD még jó h megkérdezem.

Miért joghurt és miért nem kefir?

Canesten van itthon.


Cickafarkfűből készült ülőfürdőztem, és ittam is ebből készült teát, mert elvileg használ, persze még csak tegnap kezdtem. De nem is a legjobb odalenn, fog. gátlót szedek... :(


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2009. szept. 2. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

figyi, inkább a canesten kombit használd, ne a joghurtos cuccot. nekem attól csak sokkal rosszabb lett.

de ugye az a tablettás kanesztened van? a hüvelytablettás.

2009. szept. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már volt hasonló kérdés a témában, végül az lett a vége, hogy gombára csak a gyógyszer a jó, mert a joghurttól még jobban elszaporodik, a joghurt arra jó, hogy a pH-t visszaállítsa.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__38326..

2009. szept. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pedig használt a kefires módszer. Beleáztattam egy tampont, kicsit hagytam hogy megszívja magát és kész. Azért majd ha lesz doki menj el hozzá.
2009. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért a gyógyszertári cucc biztosabb, mint valami otthoni/bolti élelmiszer... Én nem kockáztatnék legalábbis, gyógyszer (jelen esetben hüvelytabletta vagy -kúp) helyett max. kamillát juttatnék fel "oda", mást nem.
2009. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! pH-s gond is van, meg (valószínűleg) gomba is. Ma bementem a boltba elolvastam a kefír összetevőit ...volt benne gomba, ezért vettem joghurtot xD De jobban járok akkor ha megeszem :D Leghamarabb csak jövőhéten pénteken tudok dokihoz menni. Jövőhét hétfőtől rendel, de én vasárnaptól menstruálni fogok. :-(
2009. szept. 3. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!