Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan irrigáljak joghurttal?

Hogyan irrigáljak joghurttal?

Figyelt kérdés
Mit kell még bele tenni, vagy csak joghurtot, és mennyit?
2011. máj. 4. 09:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha baj van menj orvoshoz, a joghurtot meg inkább edd meg!
2011. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Baj van mert a 4 hónapja eltűnt hüvelyflórámat próbálom helyreállítani, minden 2. héten megyek, 4 hónapja kapom a különféle kúpokat helyreállításra és semmit nem segít. Próbálok mást kipróbálni, amúgy meg pénteken megyek, de addig is hátha segít. Fájdalmas szex miatt lenne fontos, mert más tünetem nincs.
2011. máj. 4. 09:47
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Biztosan jót fog tenni a cukros joghurt, az amúgy is cukrot szerető egyéb gombáknak...
2011. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha 4 hónap alatt az orvosod nem tudott mit kezdeni akkor válts orvost. Én ilyen esetben nem próbálkoznék házi praktikákkal.


Gondolom nem a gyümölcs darabos joghurtra gondolt, hanem a natúrra,abban pedig nics cukor!

De a helyedben akkor sem csinálnék ilyeneket.

2011. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Az utolsónak üzenem, hogy olvassa el máskor a doboz hátulján az összetevőket, mindegyik natur joghurtban van cukor, különben savanyú lenne és azt az emberek nem ennék. 7 g szénhidrát van benn, cukorként!!!

Cukros vagyok, csak tudom már!!

2011. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kefír. Magában.
2011. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A kefírben gomba van.
2011. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Orvos már 6 látott, és várost is váltottam, de nem tudnak velem mit kezdeni. Nem tudom hogy hozhatnám vissza a hüvelyflórámat. Teljesen elegem van már 8 hónapja nem szeretkeztünk a párommal, mert iszonyatosan fáj :(
2011. máj. 4. 16:50
 9/21 anonim ***** válasza:

Vegyél naur bio joghurtot, mondjuk Zöldfarmot. (de ne Danone-t meg hasonlókat...)

Abban nics cukor, se tejpor, csak bio tej és jó bacik.

Én inkább a joghurtos tamponálást javasolnám, az hatásosabb, hiszen 4 órán keresztül fent van a tampon.

Egyszerű, egy tampont "meghentergetsz" joghurtban és felhegyezed 4 órara, majd kicseréled egy frissre.

Egyébként saját magad is csinálhatsz joghurtot, én szoktam, az a tuti.

2011. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*felhelyezed
2011. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!