Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megint előjött a hüvelygombám....

Megint előjött a hüvelygombám. Irrigáljak, ha igen akkor napi hányszor?

Figyelt kérdés
Dokihoz csak hétfőn tudok menni, de addig csináljak öblítést, jót tezs neki vagy inkább csak kenegessem canesten krémmel?
2009. jan. 31. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a DM-ben láttam a hüvelygomba ellen szereket. A nagyobb plázákban hétvégén is nyitva vannak, tudsz venni. Hétvégén használhatod, aztán irány a doki.
2009. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
milyen szerek?
2009. jan. 31. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az első mire gondolt, én a helyedben irrigálnék naponta 3× plusz kenném kívülről canestennel, hogy ne irritálja annyira a gomba a bőrt. Vagy ha tudsz valami ügyeletes patikát ami nyitva van ott vehetsz canesten kombit, ami krém + hüvelykúp, és akkor az esti utolsó öblítés után fel lehet tenni egy kúpot ami hat reggelig, aztán reggel meg napközben csak öblítés meg krém. Tömény, de hétfőig ki tudod vele húzni. Én már eltáncoltam egyszer-kétszer ugyanezt. Jobbulást!
2009. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, de nekem a canesten combi semmit nem ér,gyenge nekem, ugyanis mindig visszatér ez a fránya gomba.
2009. jan. 31. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezeld joghurttal. Komolyan mondom, nekem is CSAK az segít. Én az irrigálással nem értek egyet, mert mindent kimos, azt is amit nem kéne.
2009. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, előző vagyok. Ha a canesten nem ér semmit, akkor próbáld ki a CNS kúpot (ez a neve), vagy nekem volt olyan régebben hogy Pimafucort krém és Pimafucin kúp. Nem biztos hogy vény nélkül kiadják sajna. Ami tuti vény nélküli, az a Pevaryl G hüvelykúp, 3 db valami 1600 körül van, az is jó. Én már mindegyiket használtam. Itt a linkje: [link]
2009. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem előző, hanem 11:41-es voltam. Időközben más is írt. :)
2009. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!