Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció + hajfestés....

Menstruáció + hajfestés. Miért nem szabad egyszerre?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallottam már, hogy ha valaki menstruál nem szabad menni hajat festetni. Eddig sosem hallottam erről csak ezen az oldalon olvastam már vagy ezerszer.

Én hülyeségnek tartom, megmondom őszintén... de mindegy.


Kérem valaki mondja már el, hogy miért nem lehet olyankor menni fodrászhoz. De magyarázza is meg, mert én már tényleg nem értem és szeretném tudni, mi ennek az egésznek az alapja!


Köszönöm.


2009. febr. 27. 00:36
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
28%

Se menstruációkor, vagy előtte 2 nappal utána 1 nappal nem lehet festetni, mert a hormonok másként hatnak és vagy más színű lesz a hajad, vagy meg sem fogja!

Az emberi szervezetben minden okkal történik és semmi sem baromság!

Az erős szoláriumgép is káros, és rosszullétet okozhat, amikor egy nőből dől a vér, a hasi verőerek nagyon sok vért szállítanak, elég ha egy kis hajszálér megpattan, és te ott maradsz a szoliban, vagy mondjuk hazafelé menet...

Ez egyik sem vicc.

Egy barátnőm is úgy gondolta, hogy 3 hónappal a henna festés után, nem mondja meg a fodrászának, hogy még nem nőtt le a hennafestés, és sárga lett a haja, mint a citrom, és elkezd kihullani.

Bármennyire is hihetetlen a mensi megerőltető a szervezet számára, sok vért veszítenek a nők, ami egyfelől jó, mérgek távoznak a szervezetből másrészt nem akkro kell nekiállni maratont lefutni...

2014. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!