Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció + hajfestés....

Menstruáció + hajfestés. Miért nem szabad egyszerre?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallottam már, hogy ha valaki menstruál nem szabad menni hajat festetni. Eddig sosem hallottam erről csak ezen az oldalon olvastam már vagy ezerszer.

Én hülyeségnek tartom, megmondom őszintén... de mindegy.


Kérem valaki mondja már el, hogy miért nem lehet olyankor menni fodrászhoz. De magyarázza is meg, mert én már tényleg nem értem és szeretném tudni, mi ennek az egésznek az alapja!


Köszönöm.


2009. febr. 27. 00:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát,szerintem is hülyeség. Mondjuk terhesség esetén még megértem.
2009. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
állítólag akkor nem fogja be a festék. de ez baromság.
2009. febr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Én nem azt hallottam, hogy nem szabad, csak akkor nem annyira fogja be a festék. De szerintem ez színárnyalattól meg embertől is függ. Nyugodtan menj fodrászhoz, nincs olyan, hogy nem lehet hajat festetni menstruáció alatt.
2009. febr. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
tetováltatni sem szabad:)
2009. febr. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Tetováltatni sem???????


De MIÉRT?

2009. febr. 27. 01:56
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem anyukám mikor menstruált és befestették a haját (mellír) egyáltalán nem látszott meg, ledobja a festéket.a fodrásza is mondta hogy máskor ne akkor jöjjön amikor megvan neki.
2009. febr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Tetováltatni csak nem ajánlatos mert olyankor sokkal érzékenyebb az ember és nehezebben bírja a fájdalmat.
2009. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%

Az elottem sozloknak egyaltalan nem baromsag!!!ez igaz!!

es pl a jo fodrasznok is megkerdik hogy menszin vagy e es ha igen akkor hajfestest nem si vallalnak..

ilyenkor nem fogja be a festek a hajad..gondolom valami hormon zavar miatt lehet..

nah de ez egyentol fugoo.. baratnomnek egyaltalan nem fogta be mikor stoppon volt..ellentetbe velem nekem tokeletesen befogta a hajfestek a hajam.. :)

2009. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
hát, ha az én fordrászom a ciklusom iránt érdeklődne, lehet hogy pofán is csapkodnám. :) (na jó, azt azért nem...)
2009. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

nem tudom hogy igaz-e a dolog de én mindig mensikor festek hajat, mert pont úgy jön ki, valamiért így alakult ki, é mindig pont akkor festek amikor megvan. már évek óta.

egyébként a hajam tökéletes

2009. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!