Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés menstruáció idején,...

Hajfestés menstruáció idején, TAPASZTALATOK?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokszor volt már ez a kérdés, de most azt szeretném, ha pro és kontra leírnátok, hogy mi történt, de azzal együtt, hogy milyen festékkel és hogyan próbáltátok befesteni a hajatokat, megmostátok-e előtte, stb. (milyen szín,....)
2010. aug. 14. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hajfestés elött miért kellene hajat mosni?
2010. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én festettem már vörösre akkor mikor épp megvolt de simán befogta. és szivatva is volt akkor és ugyanúgy sikerült mint szokott. hajat mosni festés előtt nem szoktam csak előtte pár nappal.
2010. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció idején is ugyanúgy festem a hajam és pont ugyanolyan is lesz mint amikor nem menstruálok. Megmosni nem szokás festés előtt.
2010. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Festés előtt nem szabad megmosni a hajat épp ellenkezőleg sokkal jobban befogja és tartósabb lesz ha zsíros hajra kenik fel!!! Menstruáció idején nem ajánlott hajat festetni valakinek befogja valakinek nem!
2010. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor lehet, hogy nekiállok, köszi a válaszokat. csak a lenőtt részt szeretném befesteni, meg a többi részét felfrissíteni... vörös amúgy, és feketére.
2010. aug. 14. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!