Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek-e terhes ha igen hány...

Lehetek-e terhes ha igen hány % esélyem van rá?

Figyelt kérdés
a barátommal egy éve vagyunk együtt és rendszeres nemi életet élünk. Novemberben is volt egy ilyen szituáció amikor féltünk hogy terhes vagyok, mert 3 napig folyamatos hányinger fejfájás kisérte a napjaim, de csak vaklárma volt. Most újra itt van ez a helyzet hogy aggódunk ,de ebben a hónapban végig használtunk óvszert ( januárban). December 29-én jött meg legutóbbi menstruációm de akkor a többihez képest gyengébb és rövidebb volt. Menstruáció végén voltunk együtt, de nem élvezett belém a barátom, csak a kezéről juthatott a hüvelyembe és ha jutott is , nagyon kevés. Menstruáció után 2-3 nappal észre vettem hogy enyhe vérzésem volt rövid igeig tartó,szinte nem is lehetett észre venni ezt a vérzést. Nincsennek konkrétan terhességre utaló panaszaim. Én úgy gondolom nem vagyok terhes mert egy két pattanás megjelent az arcomon és a hasam is fáj a menstruációm előtt, de nem vagyok biztos magamban, hisz még nem jött meg a menstruációm de nem is késett mert 28.án kell megjönnie még van 1-2 napom a késés előtt . A kérdésem hogy lehetek-e terhes ? ha igen akkor kb. hány % ? Válaszát köszönöm !
2011. jan. 27. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És ha normálisan, óvszerrel védekezne, biztos nem itt kérdezősködne, mivel az óvszert, ha normálisan használják, nem lehet semmi baj.. ;)
2011. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Teljesen nyilvánvaló, hogy nem használtak óvszert a menzesz végén. Csak próbálja magát nyugtatni, hogy úgy sem lehet terhes. De ha annyira biztonságosan védekeztek volna, nem aggódna.
2011. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van esélyed a terhességre, ha decemberben másmilyen volt a mensid, akkor még inkább. A "mindjárt megjön" érzésre ne alapozz, egy terhestünet is lehet. Nm lenne egyszerűbb elmenni a patikába és venni egy tesztet párszáz Ft-ért?
2011. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!