Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek-e terhes ha igen hány...

Lehetek-e terhes ha igen hány % esélyem van rá?

Figyelt kérdés
a barátommal egy éve vagyunk együtt és rendszeres nemi életet élünk. Novemberben is volt egy ilyen szituáció amikor féltünk hogy terhes vagyok, mert 3 napig folyamatos hányinger fejfájás kisérte a napjaim, de csak vaklárma volt. Most újra itt van ez a helyzet hogy aggódunk ,de ebben a hónapban végig használtunk óvszert ( januárban). December 29-én jött meg legutóbbi menstruációm de akkor a többihez képest gyengébb és rövidebb volt. Menstruáció végén voltunk együtt, de nem élvezett belém a barátom, csak a kezéről juthatott a hüvelyembe és ha jutott is , nagyon kevés. Menstruáció után 2-3 nappal észre vettem hogy enyhe vérzésem volt rövid igeig tartó,szinte nem is lehetett észre venni ezt a vérzést. Nincsennek konkrétan terhességre utaló panaszaim. Én úgy gondolom nem vagyok terhes mert egy két pattanás megjelent az arcomon és a hasam is fáj a menstruációm előtt, de nem vagyok biztos magamban, hisz még nem jött meg a menstruációm de nem is késett mert 28.án kell megjönnie még van 1-2 napom a késés előtt . A kérdésem hogy lehetek-e terhes ? ha igen akkor kb. hány % ? Válaszát köszönöm !
2011. jan. 27. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
50%. Vagy igen, vagy nem.
2011. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha juthatott beléd spermium,bármennyire is kevés mennyiségű,akkor lehetsz terhes.

Viszont szerintem most tuti nem vagy az,mert ha az lennél már igencsak lennének tüneteid,hányinger,rossz közérzet,stb.Meg fog jönni.

Viszont legyél kicsit óvatosabb,ha nem szeretnétek még babát,akkor figyeljetek a védekezésre!

2011. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mind1 hány százalék, mert ha 1%, akkor te is lehetsz az az 1%...
2011. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kb. 6% esélyed van a terhességre.


"csak a kezéről juthatott a hüvelyembe és ha jutott is , nagyon kevés" -- 1 spermium kell a megtermékenyítéshez, a többi dísznek van.


"ebben a hónapban végig használtunk óvszert" -- nagyon helyes, de ez sem jelent 100%-os védelmet, ezt nyilván tudod. (3+ a Pearl indexe)

2011. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Óóóó, utolsó.. te istentelenül buta :D

Már miért ne jelentene 100%os bizonyságot az óvszer, ha NORMÁLISAN HASZNÁLJÁK?:D Nem tud átjutni rajta a spermium ;)

A pearl-indexben azért annyi a szám, mert a sok buta embernek kiszakad.

Nem azért, mert normálisan használják és ők szűzmáriák.. :D

2011. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

*biztonságot

Bocsi, nem figyeltem mire nyomok rá a szótárban :D

2011. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Menstruáció végén voltunk együtt, de nem élvezett belém a barátom,"

Attól, hogy nem élvezett beléd, még lehetsz terhes.


"December 29-én jött meg legutóbbi menstruációm de akkor a többihez képest gyengébb és rövidebb volt."

Ha gyengébb és rövidebb volt, akkor már annál a menzesznél tesztet kellett volna csinálnod.


Ha nem akarsz gyereket, mi a fenéért nem vagy képes normálisan védekezni?

Előbb utóbb úgy is megszívod. Ha nem most, akkor majd később.

2011. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

*Privát e-mail a válasz írójának

Óóóó, utolsó.. te istentelenül buta :D

Már miért ne jelentene 100%os bizonyságot az óvszer, ha NORMÁLISAN HASZNÁLJÁK?:


Ha a gondolatmenedet követjük, akkor a kérdező is buta, ugye? Hiszen óvszer mellett is parázik, hogy terhes.

De nyugodtan butázz le mindenkit.

2011. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, dec. 29. után a 4 hét január 26. Tehát már késik. Ha 2 napott szokott, akkor holnap kell megjönnie.
2011. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De a kérdezőbe máshogy is jutott sperma ;)

"Menstruáció végén voltunk együtt, de nem élvezett belém a barátom, csak a kezéről juthatott a hüvelyembe és ha jutott is , nagyon kevés. "

2011. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!