Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen esélyem lehetek Diszgrá...

Milyen esélyem lehetek Diszgráfiás ként?

Figyelt kérdés

Sajnos többször nekifutottam az értesiginek középiskolásként de nem ment ! Van valami iskola ami más módszerrel oktat ? Nem vagyok fiatal 1974-es vagyok tehát sokszor próbálkoztam, de az írás helyesírás nem megy ha nem gépen írom ! Nagyon apró a városunk főleg a másságban "Dunaújváros" tehát jó lenne közeli település :)

Más tantárgyból jó vagyok !


2011. júl. 9. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma már laptopon is lehet érettségizni.:)
2011. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most pontosan hol bukik meg a dolog?
2011. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Sosem értette ezt a diszgráfiás diszkalkuliás vagy micsodás dolgokat.


Én amikor iszonyat helytelenül írtam felcseréltem a betűket és hasonlók, diszgráfiás tüneteket mutattam lehülyéztek hogy csak nem tudok helytelenül írni. Utána elkezdtem odafigyelni és 2-3 év alatt már sokkal kevesebb helyesírási hibát követtem el. Mára 20 évesen szinte nincs is hibám.

2011. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, te nem voltál/vagy diszgráfiás, mert akkor nem sikerült volna kijavítanod az írásodat, nagyon hülyének érezted volna magad, és nem juthattál volna el odáig, ahová így jutottál. Ezek valóban léteznek, de sajnos sokakra ráhúzzák, akik nem azok, hanem csak lemaradtak valamiért.


Kérdező, nem tudom, hány éves vagy, de a logopédusok foglalkoznak részképességzavarosokkal.

2011. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most végül is mi a probléma? Nekem volt osztálytársam, aki diszgráfiás, ő úgy érettségizett magyarból és töriből, hogy szóbelin 2 tételt húzott, írásbeli meg teljesen kimaradt. Ez törvényileg van így, úgyhogy nem értem miért nem tudsz leérettségizni.
2011. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tesztelni fognak, ez így felnőtt fejjel nehéz lesz, de meg kell csinálni hogy legyen felmentési papírod. A helyi Nevelési Tanácsadóban érdeklődj, ők állítják ki az ilyesmit.


A két tételt húzás elég nehéz, de ha tényleg így vagy, akkor érdemes.

2011. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!