Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy megfog...

Lehetséges, hogy megfog jönni? (először)

Figyelt kérdés

Szóval nem nagyon várom, mert mindenki azt mondja, hogy rettenetes. Félek tőle. éppen ezért nem is beszélek ilyenekről senkivel. De félek, hogy már nemsokára nekem is lesz. Mert már 2 éve van fehérfolyásom, szőrösödöm és ma reggelről pedig barnás folyásom is van. De csak világosbarna és kevés ( csak pár csepp )


Ugye még nem lesz?


12 éves lány


2010. dec. 26. 11:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

köszi/


Nem, nem viszket.

2010. dec. 26. 11:56
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vagy a menzeszed lesz az vagy fertőzés. Ne félj ennyire tőle nem halálos, ki lehet birni, sokkal jobb mint egy fertőzés, amitől talán ha egyszer megkapod még egész életed során visszajöhet. Ugyhogy jobb a menszi, és ne félj tőle, nem vészes az anyira, mint egy jó kis fertőzés vagy gomba!

15/L

2010. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
jó, egy kicsit megnyugodtam. És ha az lenne akkor kinek mondjam el? Ki segítsen? Csak mert Anyukám és apukám elment ma egy ünnepi kirándulásra és holnap után jönnek haza. Úgy volt, hogy mi is megyünk, de azt akartuk, hogy kettesben legyenek. És most két bátyámmal vagyok itthon.
2010. dec. 26. 12:05
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor semmit, ha csak a bátyáid vannak. Nem gondolom, hogy nagyon erős vérzésed lesz a mai nap, zsepivel/wc papírral kihúzod a napot, aztán holnap úgyis munkanap és elmész a boltba, veszel EGÉSZSÉGÜGYI, tehát nem tisztasági betétet.

Nem ciki, a boltosok nem fognak semmit gondolni, ugyanolyan unott arccal húzzák majd le, mintha csak tejet vennél.

2010. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
anyukádnak biztos van vhol a fürdőszobában betéte. keresd meg és használd azt
2010. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Szerintem megfog jönni :S

Na jó, eddig is tudtam, hogy lehet, de most több esély van rá. Szóval az a világosbarna folyás több lett és sötétebb. Mostmár szinte étcsoki színű. :(

2010. dec. 26. 13:53
 17/23 anonim ***** válasza:
Miért örülnél jobban a fertőzésnek? Az bajt jelent, de a menstruáció az azt jelenti, hogy egészségesen fejlődik a szervezeted.
2010. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

Úgy utálom, hogy szerencsétlen lányoknak csak azt nyomják folyamatosan, hogy a menzesz egy undorító és szar dolog, amit utálni kell.


Azért görcsöl ennyi nő, mert így állnak hozzá.

Arra nem gondolsz, hogy ez azt jelzi, hogy normálisan fejlődsz és működsz? Hogy lehet majd babád?


Nincs benne semmi vészes. Esetleg picit fáj, de akkor meg meleg vizes palack a hasadra, vagy fájdalomcsillapító. Néha kicseréled a betétet aztán kész. Nem nagy ügy.

Örülj neki inkább a szenvedés helyett. És pozitív hozzáállás...minél negatívabban állsz hozzá, annál rosszabb. Ne legyél buta.


Vszínűleg meg fog jönni. Ha nem görcsöl a hasad, akkor lehet, hogy nem is fog. Felhívod anyukádat, hogy hol tartja a betétet, aztán kész. Nincs ebben smemi szörnyű.

2010. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%

Azért azt ne mondd, hogy mindenkinek imádnia kell a menstruációját.

Azért ne túlozzunk, jó ?

2010. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
59%

"Azért azt ne mondd, hogy mindenkinek imádnia kell a menstruációját. "


Hol mondtam ilyet? Annyit mondtam, hogy nem kellene úgy beállítani egy 12 éves gyereknek, hogy ez a nők legnagyobb fájdalma a világon, és utálni kell, mert szar az egész.

2010. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!