Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy megfog...

Lehetséges, hogy megfog jönni? (először)

Figyelt kérdés

Szóval nem nagyon várom, mert mindenki azt mondja, hogy rettenetes. Félek tőle. éppen ezért nem is beszélek ilyenekről senkivel. De félek, hogy már nemsokára nekem is lesz. Mert már 2 éve van fehérfolyásom, szőrösödöm és ma reggelről pedig barnás folyásom is van. De csak világosbarna és kevés ( csak pár csepp )


Ugye még nem lesz?


12 éves lány


2010. dec. 26. 11:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Jól rád ilyesztettek!! Előbb utóbb meg fog jönni ezalól egy nő sem kivétel. Fájni fog a hasad meg lehet, h görcsölni is, de nem olyan borzasztó az. Veszel be egy fájdalomcsillapítót és kész. Lehet, h megfog jönni. Fel a fejjel!! Nem olyan vészes az. Sztem annál kellemetlenebb mikor átüt a nadrágra vagy mikor alszol az ágyneműre.
2010. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
köszi. De azért még lehet, hogy csak mondjuk 1-2 év múlva jöjjön meg?
2010. dec. 26. 11:40
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

azért rettenetesnek nemmondanám, ellett ez túlozva egy kicsit. fog fájni egy kicsit a hasad egy pár napig.

a rossz inkább az h folyton szenvedni kell a betéttel, mer akinek először jön meg az inkább betétet használ, nem tampont.

2010. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
hamár 2 áve van folyásod akkor nemvalószínű h 1-2 év múlva fog megjönni. sztem neked MOST fog megjönni :D
2010. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

:(


De a barnafolyás nem jelent semmit? Ugye??

2010. dec. 26. 11:44
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
a barna folyásból lesz a menzesz
2010. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
viszont ha büdös akkor fertőzésed van és nem menzeszed
2010. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

pedig most talán jobban örülnék neki, ha fertőzés lenne x)

De sajnos nem büdös, viszket.

2010. dec. 26. 11:49
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is meg fog jönni, de lehet, h még utána nem lesz állandó. Nekem utána volt, h fél évig nem jött meg meg ilyeneket, csak később kezdett beállni, h havonta jött meg. Egyébként ne aggódj, nem olyan vészes, s a legjobb érzés, mikor vége van, és örülsz, h most van egy csomó időd a következőig:D
2010. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
viszket?
2010. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!